Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Étrendkiegészítőktől pl....

Étrendkiegészítőktől pl. C-vitamin, d, magnézium b6, szelén, halolaj stb. - től lehet fejfájásom?

Figyelt kérdés
Február óta szedem őket és mintha felerősítette volna a fejfájásomat.. Eleinte csak néha néha fájt, de mostmar folyamatos. A szedésüket befejeztem pár napja, de a fejfájás maradt. 🤷‍♀️ Tényleg ezek is kiválthatták?

2020. máj. 29. 03:32
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

két hónapnál tovább nem érdemes szedni vitamint

nem hiszem, hogy a vitaminoktól lenne maradandó fejfájásod bár nemtudom meddig szedted őket

2020. máj. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Februártól szedtem és körülbelül egy hete fejeztem be.
2020. máj. 29. 06:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltál már ezzel valamilyen kivizsgáláson?
2020. máj. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fejfájással? Háziorvosnál voltam, kaptam beutalót a neurológiára, de a vírus miatt nem kaptam időpontot... Szerdán kell újra hívnom őket
2020. máj. 29. 07:34
 5/7 anonim ***** válasza:

A vitaminokat lehet állandóan szedni, nem csak két hónapig!!!


Ha nem szeded a vitaminokat, és még mindig fáj a fejed, akkor valószínűleg nem az volt a gond, nem?

2020. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor akuális a neurológia.
2020. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Én ezt javaslom: Szent-Györgyi Albert Multivitamin 120x


4 990 Ft


Friss nappalok és nyugodt éjszakák.

Hogyan lehet mindezt egy termékkel biztosítani?


Az egyedi igényekre szabott, komplex multivitamin készítmény 2 hónapra elegendő nappali és éjszakai tablettát tartalmaz.


A reggeli tabletta ginzeng és zöld tea kivonatával hozzájárul az aktív nappalokhoz, míg az esti tabletta valeriána kivonatával segíti a nyugodt éjszakát. Ennyit tudok róla.

2020. máj. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!