Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szuro jobb oldali mellkasi...

Szuro jobb oldali mellkasi fájdalom (sziv környeken), es haton is, magas pulzusszám (110), (a vernyomás jó), mi lehet a problema? Bármilyen alternativ megoldás?

Figyelt kérdés

sziasztok

a háziorvosom azt mondta, hogy a surgossegire tudok menni, pedig már vagy 5 6 napja van ez a problema; mielőtt elmennek valakinek bármi ötlete hogy mi lehet ez?

24 eves vagyok (testalkat atlagos, bmi index epphogy belep az atlagosba)

egeszsegesen szoktam enni, kavet egyáltlán nem iszok (kakaót szoktam, de ebben szerintem koffein sincs), zöld teát szoktam meg inni napi max 2 pohárral; sok gyümölcsöt eszek, főleg banán es narancsot, szoktam enni zsiros eteleket, pl rakott krumpli, brassói stb; De zsirban tocsogó kajákat nagyon kerülöm; Tehát amennyire csak lehet egeszsegesen eszek,

mostanában voltak kisebb pánikrohamszerusegeim, de lehet hogy ezt a magas pulzusszám okozta;

tudom, hogy orvos segithet majd csak ebben, de ha bármilyen hasznos tanácsot tudtok mondani, előre is köszönöm


2020. máj. 29. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
egy ekg-ra be kellene menned a sürgősségire meg lehet, hogy lesz egy vérvétel is
2020. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

valószinűleg vagy ideges vagy azért van fenn a pulzusod vagy kapsz majd egy kis blokkolót a szivedre

Ne halogasd az ügyeletet mert a 110-es pulzust nem nagyon szereti a sziv

2020. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak idegesség, de akár légmell vagy tüdőembolia is lehetne. Ezért kell vizsgálat.
2020. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!