Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 122/79/70 Ez jó vérnyomás?Egé...

122/79/70 Ez jó vérnyomás?Egész nap szurkál a szívem tájékán és szédülök.

Figyelt kérdés
2020. jún. 2. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes.
2020. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pedig ez egy jó vérnyomás és pulzus
2020. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Neten néztem én is úgy láttam ez jónak mondható.De néha úgy megszedülök, hogy le kell ülnöm mert annyira forog velem a világ.

Széles időtől lehet ilyen?

2020. jún. 2. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:
nemhiszem, látnia kellene egy orvosnak
2020. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet,hogy idegi alapon szédülsz
2020. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok mindentől szédülhetsz. Akár túlalvástól vagy kevés alvástól is. Rossz vércukor stb. De akár tényleg hirtelen leeshet a vérnyomásod ha pl felállsz valahonnan vagy valami hasonló. Érdemes lenne elmenni háziorvoshoz ő meg elküldene egy laborra ha van valami baj akkor ott valószínű kiderül.
2020. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Okozhatja a szel, meg ez a hulye idojaras is.
2020. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rá mértem még egyszer, most ennyi lett. 105/65/75

Meglátom holnap is így leszek e, lehet csak le fel ingázik a vérnyomásom.Egyedül vagyok hónapok óta a gyerekkel, párom külföldön,anyu kórházba,tesóm meg nincs.Nem nagyon volna most jó ha baj volna velem, meg orvoshoz járkálást is nehezen tudnám most megoldani, de ha holnap is így maradok lehet rászánom magam,mert így meg már kezdek parázni.

2020. jún. 2. 16:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Erős fronthatás is okoz vérnyomásingadozást, tegnap írt is ilyenről az orvosmeteorológia, amikor hirtelen leesik, akkor szédülhetsz erősen, van aki el is ájul. Iszol elég vizet?
2020. jún. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!