Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Calivita nektek sem ér...

A Calivita nektek sem ér semmit? Méreg drága termékek.. Előadták, hogy hú de jó. 4-en vettünk baráti társaság és még rosszabbak az izűleteink mint voltak. Mi jártunk csak Így? Vagy tényleg semmit érő termék?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Nem ismerem a terméket, de:

- Nem mindig a legdrágább a legjobb.

- Ha nem ismerem az összetevőket, meg sem venném.

"Előadták, hogy hú de jó."

Nyilván, hiszen el kell adni a terméket, pláne ha borsos az ára.

Ha valaki ismerősötök dicsérte, az sem 100%, hogy a termék "hú, de szuper", mivel mindenkire másképp hathat bizonyos szempontból, hisz mindannyian egyediek vagyunk.


"Még rosszabbak az ízületeink, mint voltak."

Igen, ez az egész hátulütője. El tudják adni azt is, ami csak placebo hatást fejt ki. Akkor hasznosabb - véleményem szerint - a kondroitin-glükozamin tartalmú + Vitaminos gyógykészítmények. Vagy Kurkuma kapszula, ami a porcokra jó.


Nem kioktatásként mondtam ezeket, csak próbáltam rávilágítani egyes dolgokra.


A két utolsó kérdésedre nem tudom a választ, bár a legutolsóra sejtem.

2020. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvosomtól kérnék tanácsot.
2020. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 grobot válasza:
A Calivita termékei táplálékkiegészítők, vitaminok, különböző féle ásványi anyagok, glükózamin, kondroitin szulfát, msm stb van bennük. Ha erre azt hitted, hogy megváltoztatja az életed, akkor nagyon buta ember vagy. Életmódváltással, megfelelő étrend, sport mellett tud segteni pár százalékot az immun rendszernek. Ha fentartod ugyanazokat a körülményeket, amik a problémát okozták és mellette eszed akkor nincs az a "csodasze" ami hatásos lenne. Max a szike, de szerintem neked inkább agyműtét kellene :D
2020. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szedek Calivitát és nagyon jó tapasztalataim vannak róla. Önmagában egy tabletta nem változtatja meg az életed, mivel a szervezet egészének minden tápanyagra szüksége van, hogy működhessen. A Ca beépüléséhez D,K vitaminra van szüksége, de foszfor és Mg is kell a Ca mellé, hogy ne rakódjon le, hanem beépüljön. A calivita termékek jók, de egy multivitamin is kellene hozzá és egészsgesebb étrend, életmód
2021. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!