Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veletek is szokott olyan...

Veletek is szokott olyan lenni, hogy hirtelen felébredtek egy hatalmas zajra, és mikor felkeltek észreveszitek, hogy nem történt semmi?

Figyelt kérdés
Általában éles, csattanó hang hallatszik, de nagyon hangosan, kb. mintha leszakadt volna a plafon, felriadok rá, és nem történt semmi körülöttem. Több ismerősöm is számolt már be ilyenről, nem vagyok egyedül vele, de jó lenne tudni, mi ez a jelenség.

2020. jún. 6. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Gondolom almodtam vagy felalomban voltam.
2020. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán égzengés.
2020. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem zuhanasra ebredes van ritkan gyerekkor ota. Ez allitolag hirtelen vernyomas ingadozas, de szerintem az agyunk csinalja velunk. Talan feszultebben egyfajta remalom-szeru felriadas.
2020. jún. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

#3-as valaszolo

Az az elalvas elotti allapot, az agyad "igy kapcsolja ki" a testedet, hogy ha peldaul almodban futsz, akkor ne mozogj melle, ne rugdosodj az agyban.

2020. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem történt, belerúgtál az asztalba, arra ébredtél.
2020. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én többször arra ébredtem, hogy csörög a telefon, pedig egyáltalán nem csörgött...
2020. okt. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor már.?
2020. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!