Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális? (Alvás)

Ez normális? (Alvás)

Figyelt kérdés

Ha pl 8 órát alszom este, akkor utána egész nap álmos és fáradt vagyok.


Ha nincs ébresztő beállítva, akkor alszom egyhuzamban 12 órát, utána viszont kipihentnek érzem magam egész nap.


Ez mit jelenthet? Valami betegség?



2020. jún. 7. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy betegség lenne. Ez teljesen normális főleg, ha sokat dolgozol, tanulsz, vagy leterheled magadat valamivel.
2020. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szerintem nekünk több alvásra van szükségünk. Sokat dolgozom, aktív életet élek, gondolom a szervezetemnek sok időre van szüksége ahhoz, hogy teljesen ki tudja pihenni magát. Bár napi szinten nem alszom ennyit, hétközben olyan 6-7-8-9 órát, attól függ, hétvégén van hogy 16 órát is alszom egyben. Ha semmi dolgom nem lenne nekem kb a rendszeres 10 óra alvás az ami után kipihent fitt és friss lennék.
2020. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne este aludj, hanem éjjel.
2020. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!