Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy 38...

Mennyire normális, hogy 38 éves férfiként napi 12-14 óra az alvásigényem?

Figyelt kérdés
Igaz szedek 3 féle pszichiátriai gyogyszert is amik kicsit tompítanak, de hogy ennyire azt kétlem. 6 éve szedem őket, de előtte is ennyiket aludtam. Tegnap is kb éjfélkor feküdtem le, es most keltem fel fél3kor... Mivel ranár vagyok hétköznap (tanóráktól függően) 6-9 órákat alszom, de olyan vagyok mint egy zombi.

2020. jan. 4. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyire sem normális. De elég nagyot néztem a többi dolgon. 3 pszichés szer? És csodálkozol? És tanár vagy? Meddig?
2020. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire normális, hogy 38 éves férfiként napi 12-14 óra az alvásigényem?


Semennyire.

2020. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Régóta tanár vagyok, de hogy jon ez ide? Van egy mentalis betesegem, szedek ra gyogyszereket, teljesen tunetmentes vagyok.
2020. jan. 4. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemhogy sok. Rengeteg. A babák sem alszanak többet. Járj utána. Meg nem gyógyult depresszió okoz ekkora aluszékonyságot. A meglévő gyógyszerek ezek szerint már nem hatnak.
2020. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A mentális betegségem nem depresszio. Es a gyogyszerek amire szedem oket, igenis hatnak.
2020. jan. 4. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdezö: ezek szerint kezelés alatt állsz - kérdezd meg az orvosodat, mi lehet ennek az oka. Ezt ugyanis csak egy szakorvos tudja kezelni, esetleg gyógyszert váltani, vagy pár vizsgálatot végezni, és megkeresni a kiváltó okot.


Itt csak olyan válaszokat kapsz (kaptál eddig is), hogy vagy depresziós vagy, vagy ha pszichikai betegséged van, akkor hogy taníthatsz, meg hogy ha valaki pszichikai problémákra gyógyszert szed, az altató és nem csodálkozz, ha álmos vagy, és egyéb hasonló ostobaságokat!

2020. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!