Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy este 11-12-01-tő...

Létezik, hogy este 11-12-01-től kevésbé pihentető számomra az alvás, mint este 9-10-től? Normális ez? Vagy eleve bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

Olyan 23-24 éves koromban vettem észre, hogy este 8-kor már álmosodom és ha este 10-kor alszom, kipihentebb vagyok másnak, kevesebb alvás elegendő, hamarabb ébredek magamtól ébresztő nélkül, mintha mondjuk éjfélkor aludnék el.


Mostanában több okból elcsúszott ez, esti egyetemre járok, otthonról dolgozom, rengeteget tanulok stb.

Sajnos éjfél körül fekszem és kb mosott rongynak érzem magam.


2020. jan. 11. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2020. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanigy vagyok vele en is. Ez egyeni bioritmus kerdese.
2020. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gublug ***** válasza:
100%

Hello. Letezik. Kiserletet is csinaltak ezzel kapcsolatban.

Minel hamarabb fekszel le ejfel elott annal pihentetobb az alvas.


Az embernek van egy belso ritmusa (tobb is egyebken) de en itt most azt tanacsolom h nezz utana a Szervórának, ha idod engedi. (Ha kerdesed van ezzel kapcs.ban irj privatot)

10 utan mar igencsak pihenni kene.

2020. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem pl a 12-8 közötti sokkal pihentetőbb, mint pl a 10-6-ig. A korán kelés eleve agyonvág mindent, bármennyit is alszunk.
2020. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gublug ***** válasza:

4-es: hallottam ilyenrol is.

Vannak azok akik korabban kelnek, koran fekszenek, s vannak az ejjeli baglyok akik este vannak elemukben!


Az ember nagyon osszetett! Minden lehetseges.

2020. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!