Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy állandóan...

SirRasor kérdése:

Mitől lehet az, hogy állandóan be van dugulva félig az orrom, mégse tudom rendesen kifújni, és sokszor érzem, hogy elkezd csurogni, de nem előre fele, hanem hátra a torkom felé?

Figyelt kérdés
Több éve megvan már ez a dolog, igazából nem gondoltam, hogy komolyabb gondot is okozhat, de eléggé zavaró, és sokszor horkolok is miatta, illetve érzem, hogy emiatt nem kapok rendesen levegőt alvás előtt, és ébredtem már úgy miatta pár perces alvásból, mintha meg akarnék fulladni. Szóval sürgősen orvosolni szeretném a problémát, de azt se tudom mi ez, vagy mi okozza. Van esetleg ötletetek?
2010. júl. 31. 09:00
 1/3 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Lehet allergia, nagy orrmandula, stb. de a fül-orr-gégész jobban tudja mint mi, ráadásul szerszámai is vannak :-)
2010. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha örökösen visszatérő,akár orrpolip is okozhatja,persze azért még ne könyveld el,mindenképpen mutasd meg a dokinak,fontos!
2010. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor orvos lesz belőle, pedig szerettem volna nélküle megoldani :(
2010. júl. 31. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!