Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ébredéskor az ágyban a mellkas...

Ébredéskor az ágyban a mellkasomban nyomáshoz, szúráshoz hasonló érzésem volt. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Fura, mert egyébként nincs semmi problémám azon kívül, hogy kicsit keveset alszom és emiatt fáradtabb vagyok.

Gondoltam a már jól ismert koronavírusunkra is, hogy hát csak nem elkaptam, de alig találkozom emberekkel, és semmilyen tünet nem erősítené meg ezt, nincs légzési nehézség, se az orrom nem folyik, se nem köhögök.

Reggel kicsit korábban ébredtem, mint kell, így ágyban maradtam tovább, és ilyenkor zavaró volt.


2020. jún. 9. 17:16
 1/2 anonim válasza:
Szerintem csak becsípődött valami hirtelen és ezért volt, régebben nekem is volt. Ha többször is előfordul akkor ajánlom, hogy fordulj orvoshoz.
2020. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Remélem, így van. Az egész mellkasomban éreztem, de azóta nem jött elő.
2020. jún. 11. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!