Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésnél a spinális...

Császármetszésnél a spinális érzéstelenítő hatása feljebb ment a mellkasomra, nektek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Most a második gyermekem születése előtt állok,és aggódom ezért.Az első gyermekemnél beadták,folyt a műtét amikor elkezdett feljebb jönni a zsibbadás,nyomott a mellkasom,nehezen vettem levegőt,és kapargatták a mellkasomat,hogy mit érzek,medig ment feljebb a zsibbadás.nektek volt ilyen?sajnos nincs pénzünk aneszteziológust fogadni külön.
2015. szept. 17. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt éreztem hogy nehezebben kapok levegőt,szoltam is,és kaptam plusz oxigént.

Szerintem ezért is kérdezik a sulyodat pontosan,ha többet mondasz is picivel akkor lehet hasonlo vagy tévednék?

2015. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem volt hasonló.
2015. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt külön aneszteziológusom. A mellkasomat megcsipkedték, hogy érzem-e. Ha már nem éreztem, akkor kezdtek neki. De nehéz levegővételt, nyomást mindenképpen beszéld meg az orvosoddal még a császár előtt.
2015. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, de nem volt külön aneszteziológusom. Az volt ott, aki ott volt rendesen. Nagyon jó fej volt, mikor szóltam, hogy nem nagyon kapok levegőt állított az ágyon úgy, hogy feljebb került a fejem, és így jobb volt. Aztán szólt az orvos, hogy nekik ez így nem jó, végül visszaállította az ágyat, de aztán már nem volt semmi baj.

Én a helyedben nem paráznék, tudják mit csinálnak.

2015. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Harmadik csaszarom volt es most fordult elo ez eloszor. Kicsit ijeszto volt es kellemetlen de par ora utan elmult, de ezt mondta az anesztes is. Nekem sem volt fogadott anesztesem...
2015. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!