Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüsszentés után nagyon erősen...

Tüsszentés után nagyon erősen fáj a bal karom, ami tovább terjed a nyakamra, fülemre, mellkasamra. Mitől lehet ez? 19F

Figyelt kérdés
Minden második/harmadik tüsszentés után nagyon erős, belülről feszítő fájdalmat érzek a karomban ami kicsivel utána elkezd terjedni. Pár perccel miután enyhül a fájdalom piros pöttyöket látni a karomon, a (könyék) hajlat körül. most perpill 2 ilyen vörös pöttyöt. Méretre mondjuk egy cataflam dolo 25mg-s pirulának mondanám. de a pöttyök idővel eltűnnek, de kicsit kábult és ingerült vagyok az ezt követő fél órában. Már évek óta ez van, amikor orvoshoz mentem vele, lehülyézett és elküldött. Később elmentem egy normális orvoshoz is, ő azt mondta, szedjem kalciumot, vasat, tehát vitaminokat úgy általában, viszont pénz hiányában ezt csak minimálisan tudom megtenni.
2020. jún. 10. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Aktuális még a kérdés? Ha igen, írj privátba, hátha tudok segíteni! 19F
2020. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!