Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik a fogszabájzóval...

HidroGeen kérdése:

Mi történik a fogszabájzóval ha valaki meg hal?

Figyelt kérdés
Tény és való, hogy érdekes kérdés, de a kíváncsiság rá hajtott: mi lesz a fogszabájzóval ha valakinél beáll a halál, úgy értem mint biológiailag is pl. : a fogak szerkezetével, elvégre már nem épül újra/nem él se a csont szövet se az íny, többek között az eljárás is érdekelne, hogy nyitott koporsós temetésnél vagy hamvasztasnál esetleg van-e változás a procedúrában, előkészítésben.

2020. jún. 11. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogszabályzó.


Mi történne? Fémből van, sokáig megmarad.

2020. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
+meghal, ráhajtott, csontszövet
2020. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy minden nem szerves anyagot eltávolítanak halál után, legyen az fogszabáLYzó , orvosi fémek a testben ( műtét miatt beültetett fémek, csavarok) mellimplantátumok, egyéb szilikonok. Ezeket kivétel után feljegyzik egy hivatalos okíratban (pl: a mellimplantátumok sorozatszámmal vannak ellátva) majd megsemmisítik őket. Semmit nem használnak fel újra, nem is lehet.

Nyitott koporsós temetésen meg amúgy sem látod, hogy a halott fogszabályzót viselt, mert jobb esetben csukott szájjal készítik elő. Hamvasztásnál ahogy előbb is írtam mindent eltávolítanak.

2020. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól írja az előző, azonban nem mindent szoktak észrevenni hamvasztáskor, illetőleg nem minden fémet tudnak kiszedni. Szakemberektől tudom. Pl összecsavarozott csontokból nem jellemző, hogy kioperálják. Hamvasztás után van, hogy megmarad az olvadt fém.

De amit tudnak, előre kiszednek.

2020. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!