Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Stewardess akarok lenni. Tud...

Stewardess akarok lenni. Tud valakli pontos informaciot arrol, hogy mennyire kell a fogaknak rendben lennie? Az enyemek sajnos nem allnak valami jol de keso mar fogszabajzot rakatni, mert azzal nem jelentkezhetek.

Figyelt kérdés

A magassagrol is irhat valaki ha esetleg van pontos infotok.

Eore is koszonom nektek.


2017. jún. 24. 14:52
 1/3 anonim válasza:

Én is Steward szeretnék lenni és a magasság az olyan 165 cm mehetsz, mert el kell érni nyilván a felsõ csomagtárolót.

Ha a fogaid nem olyan vészesen csúnyák, vagy egy kicsit ferdén állnak, az szerintem nem lesz akadály, mivel már nekem is késô a fogszabályzó és nekem is van pár fogam ami egy kicsit ferde, de a személyiség a fontos és hogy emberekkel tudjál dolgozni, problémamegoldó képesség és nyilván a folyékony angol tudás (társalgási szinten).


Melyik légitársasághoz szeretnél menni?

2017. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is ez a célom, tanulok is a felvételire :)

A magasságról annyit, hogy lábujjhegyen állva nyújtott karral el kell érni a 210cm-et :)

Aszem van súly határ is, amit el kell érni (50-55kg, legalábbis a Ryanairnél)

Láttam a Wizzairnél fogszabályzós stewardesst, nem hiszem, hogy ez ekkora problémát okozna, de a felvételin ne legyen fogszabályzód, utána lehet, hogy lehet, meg kell kérdezni :)

Ha jól néztek ki és nagyon magabiztosak vagytok, akk nyert ügyetek van.

Gyertek a Wizzairhez, állítólag nem olyan vészes ott a felvételi, ahogy hallottam.

2017. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sose késő a fogszabályzó.

Amúgy van olyan, amit belülre tesznek, így nem látszik.

2017. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!