Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom, milyen...

Mi lehet a bajom, milyen orvoshoz menjek még? (Bővebben alul. )

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy nagyon hullik a hajam. Körülbelül 3-4 hete kezdődött. Először csak fésülködésnél meg mosásnál hullott nagyon, aztán már akkor is, amikor csak simán hozzáértemm. Volt, hogy egész tincsek jöttek ki. Elmentem bőrgyógyászhoz, elküldött rengeteg vizsgálatra, megnézték már mindenem, vérvétel, röntgenek, ultrahang, de semmit nem találtak. Kaptam gyógyszereket, és különböző samponokat meg hajszeszeket is, és mindent használok is 2-3 hete, de semmi hatása, és mostmár nagyon félek, mert ha ez így marad, akkor 2 héten belül nem marad hajam. Mit tegyek? Mitől lehet ez?
2010. júl. 31. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még fogorvoshoz mennék el, kezemben egy panoráma röntgennel.
2010. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott is jártam már, mert mondta a bőrgyógyász, hogy lehet, hogy egy gyulladt fog okozza, de a fogorvos sem talált semmit.
2010. júl. 31. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik közeli ismerősömnek is pont ilyen gondja volt mint neked. Ő hajgyógyászhoz ment első perctől kezdve, egy speciális vizsgálattal mikroszkopikusan megvizsgálták a hajszálát ahol kiderült hogy egy bakteriális fertőzés támadta meg.

Mint utóbb fény derült rá, a fodrásznál használt fésűről kaphatta el... Nem tudom sajnos a fertőzés nevét, de az a lényeg hogy megtámadja a hajszálakat egyenként, és bár más testi problémát nem okoz mégis nagyon kellemetlen mert az illető elhullajtja az összes haját.

Sírva fésülködött, mosott hajat, és tényleg nagyon durván hullott a haja, már rendesen megkopaszodott.

Kb. egy éve tart a gyógykezelés, nagyon makacs betegség ez, már jól van de még mindig speciális sampont kell használnia... Hamarosan teljesen visszanő mindenhol a haja, mert hát ugye az egy dolog hogy felfedezték szerencsésen a probléma okát, de a haj nem nő vissza 2 nap alatt.

2010. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lány ismerősömnek a fejebúbjánál nincs haja,a váláskor kezdődött(stressz).Legalábbis nála ez okozta.
2010. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, azt hiszem, hogy akkor én is felkeresek egy hajgyógyászt, mert nagyon félek. Remélem ott kiderül, hogy mi lehet ennek az oka, mert már tényleg mindenhol jártam.

(És stressz biztos nem, mert most teljesen rendben van az életem..ezt leszámítva.)

2010. júl. 31. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!