Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ijesztő volt, de kell aggódnom?

Ijesztő volt, de kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Tegnap este mikor történt az "eset", már egy ideje lefeküdtem aludni (tudni kell rólam, hogy sokáig tart, míg elalszok). Amikor az ember ugye alszik, meg aludni készül, lelassul a pulzusa. Ez nálam is így volt, majd mikor átfordultam a jobb oldalamra, pár perc múlva hirtelen a szívem nagyon nagyon gyorsan, és erőteljesen vert 9-10-et. Olyan erőteljes érzés volt, hogy elfelejtettem levegőt is venni. Nagyon megijedtem. Aztán mintha mi sem történt volna, hirtelen visszaállt a rendes ritmusba. Úgy megijedtem az este, hogy elpityeredtem :D

Kell aggódnom, vagy nagyon túlreagálom?



2020. jún. 16. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Szívritmuszavart nem lehet alulreagálni. Egy évben én is érzek 3-4-szer hasonlót, csak nekem nincs kiért élnem, szóval leszarom. Ha máskor is előfordul, dugasd rá magad gépre (orvos).
2020. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Előző válaszolóra ne hallgass...

Nincs semmi gond, elalvásnál ez rengeteg embernél elő fordul. Én néha felébredek hogy majd kiugrik a szívem, páromnak is sokszor van így. Stresszesebb, nehezebb napok után pláne. Most az időjárás is olyan... Mindenesetre ha sokszor előfordul, és aggódsz max emlitsd házi dokinak, aztán elküld vele valamerree.

2020. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
...az utolsó mondatodban ugyanazt írtad... Nyilván te is azt hiszed, hogy ha elhessegeted a halál gondolatát, az nem jön el. De, el fog.
2020. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván elfog... De nem kell minden tüsszentésnél haldokolni. 😁
2020. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!