Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Önök tudnak éjszaka aludni?

Önök tudnak éjszaka aludni?

Figyelt kérdés

Óránkén felébredek és aztán nehezen vissza alszom.

Mit kellene tenni a jobb alvás érdekében,van valami házi praktika?



#Alvás,éjszaka,pihentető alvás,aváselvonás,
2020. jún. 17. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Egy jót kufircolni, utána tuti jól alszol! :-D
2020. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó is lenne, nincs kivel.
2020. jún. 17. 17:24
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
1-2 sör?
2020. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor erősíts rá, hogy legyen! :)
2020. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
citromfű tea, enyhe nyugtató (gyógynövényes alapú), alapos szellőztetés alvás előtt, elektromos cuccok kipakolása a hálóból, ilyesmi
2020. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudok:(

Legalább 2-3 óráig tart elaludnom,aztán nem sokkal később fel is ébredek. Aztán megint sok idő elaludni,megint felébredek,ez többször megismétlődik éjszaka.

Mi voltunk vele orvosnál is,de csak annyit mondtak,hogy ilyen vagyok,próbáljak ki természetes altatókat,házi praktikákat. Nyilván nem váltak be:D

16L

2020. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Menjetek el lefekvés előtt futni, vagy egyéb sport. Akár gyors gyaloglás is, ha a futás megerőltető. A lényeg, hogy a pulzusotok jól felmenjen. Minimum fél óra, de jobb egy egész óra. Utána zuhany, és ugrás az ágyba.
2020. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó! Pont hogy elalvás előtt nem jó felpörgetni a pulzust, így az intenzív sport sem jó, mert sokkal nehezebb lesz elaludni. Nyugodt tevékenységeket kell csinálni, mint az olvasás, meditáció, zenehallgatás.
2020. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor én UFO vagyok. :-D

OK, nem közvetlenül lefekvés előtt megyek, hanem pl. egy órával hamarabb érek haza. LEtekerek 30 km-t bicajjal. Nem kell mesével altatni, az tuti! :-D

2020. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez nem ilyen egyszerű akinek alvás zavara van:D amúgy én nagyon sokat sportolok szóval lefáradok,de mégis semmi
2020. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!