Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg kellene ijednem?

Meg kellene ijednem?

Figyelt kérdés
Tegnap este amikor aludni akartam hirtelen azt éreztem, hogy a légzésem fura mintha nem lenne levegő a szobában és nehéznek érezném, aztán pedig a szívem tájékán is olyan érzés volt mintha kihagyna egy ütemet, megállna. Ilyenkor mindig felkapva a fejemet veszettül elkezdtem levegőért kapkodni (mintha egy rossz rémálomból keltem volna fel) ez korábban egyszer sem volt és mindig amikor megpróbáltam elaludni rám tört ez az érzés. Most reggel van és olyan érzésem van mintha szmog lenne a torkomban, és az sem segített, hogy kimentem a levegőre, vagy ittam volna. A szívem tájékán pedig ugyanúgy leírhatatlanul fura érzést érzek, mintha szüneteket hagyna vagy tudom is én. Nem fáj, de érzem mintha valami nem lenne oké. Nem dohányzom, alkoholt is évben csak párszor iszom és a legutóbbi alkalom amikor alkoholt ittam egy hete volt.

2020. jún. 19. 09:12
 1/1 anonim válasza:
Fordulj orvoshoz!
2020. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!