Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek másik orvoshoz kellene mennem?

Egy hónapja kezdődött a kálváriám.

Szétvágták jóformán a jobb felem. Fülem mögött végig varrat. Utána maga a műtét, kórház. Folyamatos kontroll, illetve minden orvosi utasítás betartása. Valószínű gyulladás válthatta ki, bevérzett a dobüreg. Ezután persze újra jó felszívódás kell!, hogy hallás helyére álljon, újabb idő. Illetve műtéti seb egy jó nagy púp az még csak most kezdett igazán felszívódni, 3 héttel a műtét után, tehát jó pár hét még.... pontosan azért is ilyen kásás a hallás még, jól kell a vérnek és a folyadék gyülemnek felszívódnia.... Most itt tartok, kb két hetet vesztettem a belső sebesedés miatt, várni és várni kell csak ... utána derül ki, hogy mi is lesz az eredmény.... antibiotikum szedése 3. Napján kezdett a púp lejjebb menni, de viszont azóta megállt. Több mint 4 hete műtöttek, a púp ahogyan lement a jobb felem azzal egyidőben duzzadt meg a másik oldal enyhén az arcon. Gyógyszer allergia sosem volt. A műtéti arcom viszont teljesen bepirosodott, orvos ezekre persze érdemi választ nem ad. Amikor azt mondom, hogy húzódik a seb mintha lenne ott valami érzés (elég bohókásan hangzik) legyint egyet illetve annyi a válasz hogy részemről ez hiszti.

2018. febr. 17. 09:46  Privát üzenet  

A válasz
Én igazából nem értek hozzá, de amiket leírtál, az alapján tutira másik orvoshoz mennék... Mert oké, lehet, hogy nem a dokiban van a hiba, vagy csak részben, de akkor is magyarázzon el mindent türelmesen, meg ne mondja, hogy hisztizel.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. febr. 17. 16:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a jobb? Ha idióta hipochonderek alá lovat adunk (de igen ragaszkodj a vizsgálathoz, menj másik orvoshoz, ha úgy érzed, úgy is van, igen, lehet 16 évesen is. ), vagy ha nem...
Mi ez a csomó a fülemben? Begyulladt a fülbevalóm, kivettem, csomó van a helyén a fülcimpámban. Majd ez 2 másik lyukkal is megtörtént, a gyulladás után csomó maradt benne. Mit...
Nem a háziorvosomhoz mentem amikor beteg voltam hanem egy másik orvoshoz. Akkor most ő a háziorvosom?
Az orvosom nyugdíjba ment, új orvost kaptam. Ha átjelentkezek egy másik orvoshoz, akkor a jelenleginek meg kell indokolnom miért?
Ha nem vagyok megelégedve a városbeli orvossal, elmehetek másik városba orvoshoz?
Utazási költségtérítést tudok valahogy kérni, vagy kapni, ha másik megyébe utazok orvoshoz (vizsgálatra, konzultációra)?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!