Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért akar szinte minden...

Miért akar szinte minden fiatal drogozni? Azt hiszik ettől jobbak lesznek?

Figyelt kérdés

18 éves férfi vagyok,tapasztalataim,hogy a korosztályom,de még a korosztályomon alul is(15-16 évesek),többen ki szeretnék próbálni a kábítószereket.Ilyen kábszerekre gondolok,természetes alapanyagú drogokra,mint a fű,hasis,kokain,crack,meszka,morfium,heroin!

Vagy szintetikusok: LSD,Speed,Rush,Ragasztó,Ecstasy

Én egy jó pár éve dohányzok,arra is azt mondják,hogy drog,mint a csokira pl,de ezek az anyagok mások ezt be kell látni!Nekem egyszer raktak az italomba szórakozóhelyen drogot,de azt se tudom,hogy jöttem haza,hallucináltam........

Sokan az elektronikus zenével hozzák összefüggésbe,de ezt nem lehet leáltalánosítani,rock zenében,pop zenében is ugyanúgy jelen vannak a drogok.Sőt,már akkor voltak drogok,amikor még nem volt elektronikus zene és ezt nem azért írom,mert a Techno-t,Minimal-t,DnB-t szeretem,mivel meghallgatok mindent csak jó legyen.

Bocs,hosszú voltam,de remélem a lényeg kivehető!


CSAK KOMOLY VÁLASZOKRA VAGYOK KÍVÁNCSI!!!

Köszönöm!


2010. aug. 1. 03:30
1 2
 11/20 Böse ***** válasza:

Tessék te 18 éves "érett" kis maki, a cigitől semmi bajod nem lesz, teljesen jót tesz:

http://www.youtube.com/watch?v=lEc-Rsv9pMc

http://www.youtube.com/watch?v=-DbFBu_I_lA

Egyébként meg természetes hogy most már azért cigizel mert jól esik, mivel függő vagy. De ha lett volna egy kis agyad, akkor nem kezdted volna el, csak azért mert menő.

2010. aug. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom te hány éves vagy,nem is érdekel,de tanuljál meg normálisan kommunikálni,te idióta!

Mi a f@sznak irkálsz?Nem érdekel a válaszod,már írtam!

Majd ha én le majmoztalak,akkor járjon a szád!Nem vagyok rosszabb nálad,ebben biztos vagyok!

2010. aug. 2. 03:52
 13/20 A kérdező kommentje:

Na tudod kit sértegessél.......anyukáddal lehet így beszélni!!Éles a szó,éles a kés is,vigyázz!

Örülök,hogy a drog számodra kevésbé káros,mint a cigi,okostojás!Nézz már utána dolgoknak,még mielőtt marhaságokat írsz!Tudatlan vagy,de nagyon!!!Még biztasd a fiatalokat ilyen sz@rokra......esztelen!Még én vagyok az a nagyon "érett"!Aki nem drogozik az nem érett,értem!Lökött......

Szívjad,szúrjad,csak innen tűnj már el a fenébe!

Köszönöm!


U.I.:Én nem ismerlek,de szerintem az életben arccal,nem virtuálisan,a stílusodat elnézve,te vagy az egyik legjobb golyófogó......

2010. aug. 2. 04:08
 14/20 A kérdező kommentje:

Igen a cigi,nekem jót tesz!


1., Szociális kapcsolatok fejlesztése. Amíg irodákban, egyéb intézményekben a nemdohányzó dolgozók csak úgy kerülnek kapcsolatba egymással, ha hivatalos ügyben találkoznak, addig a dohányzók kötetlenül is sokat beszélgetnek egymással ,,egy cigi alatt"


2., Könnyebb kapcsolatteremtés az ellenkező nemmel. A legújabb csajozós duma is csődöt mondhat, ha éppen nem tetszik a kiszemelt áldozatnak. Egy ,,Van tüzed?" viszont sosem rossz indítás.


3., Egészségesebb élet. Talán meglepő, de a dohányzás egészségessé tesz, mert javítja az ellenállóképességet. A dohányos többet van szabad levegőn, télen, hidegben is, hiszen a legtöbb zárt helyről ki van tiltva. Megedződik.


Ennyi,összefoglaltam,csak neked cimbora!:)

2010. aug. 2. 04:22
 15/20 Böse ***** válasza:
100%
Na látod, pont erről beszélek. Képtelen vagy bevallani hogy gyenge vagy és nem tudsz leszokni, inkább jössz ilyen hülyeségekkel hogy egészséges meg szociális kapcsolatok fejlesztése :D ezt te se gondolhatod komolyan.
2010. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Én ezt halálosan komolyan gondolom....

Le tudnék szokni,mert volt,hogy nem gyújtottam rá,de nem akarok,jó ez így.

2010. aug. 2. 14:53
 17/20 Böse ***** válasza:
2010. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kapásból fel tudnék sorolni híres sztárokat,színészeket,zenészeket,akik drogtól haltak meg........
2010. aug. 14. 02:40
 19/20 anonim válasza:

Én ezt nem értem. Feltesznek egy kérdést a drogról, és itt minden másról szó esik. Valaki tud normális választ adni? És cigi is káros, de nem egyenlő a droggal.

cigi=fű

cigi=extasy

cigi=heroin

cigi=party drog, na ne már!


Miért akar szinte minden fiatal drogozni?

2010. szept. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Na erre kíváncsi lennék,egy normális válaszra!

Oltani azt tudnak,magyarázatot senki sem ad......

Nyilván káros a cigi is,az alkohol is,de úgy ahogyan írtad,nem egyenlő a kábszerekkel!

2010. okt. 1. 03:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!