Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért akar szinte minden...

Miért akar szinte minden fiatal drogozni? Azt hiszik ettől jobbak lesznek?

Figyelt kérdés

18 éves férfi vagyok,tapasztalataim,hogy a korosztályom,de még a korosztályomon alul is(15-16 évesek),többen ki szeretnék próbálni a kábítószereket.Ilyen kábszerekre gondolok,természetes alapanyagú drogokra,mint a fű,hasis,kokain,crack,meszka,morfium,heroin!

Vagy szintetikusok: LSD,Speed,Rush,Ragasztó,Ecstasy

Én egy jó pár éve dohányzok,arra is azt mondják,hogy drog,mint a csokira pl,de ezek az anyagok mások ezt be kell látni!Nekem egyszer raktak az italomba szórakozóhelyen drogot,de azt se tudom,hogy jöttem haza,hallucináltam........

Sokan az elektronikus zenével hozzák összefüggésbe,de ezt nem lehet leáltalánosítani,rock zenében,pop zenében is ugyanúgy jelen vannak a drogok.Sőt,már akkor voltak drogok,amikor még nem volt elektronikus zene és ezt nem azért írom,mert a Techno-t,Minimal-t,DnB-t szeretem,mivel meghallgatok mindent csak jó legyen.

Bocs,hosszú voltam,de remélem a lényeg kivehető!


CSAK KOMOLY VÁLASZOKRA VAGYOK KÍVÁNCSI!!!

Köszönöm!


2010. aug. 1. 03:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
A cigi épp olyan káros, mint a drog, csak máshogy öl!
2010. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Böse ***** válasza:
74%
Te se vagy kevésbé gyökér a cigiddel, nyugi. Sőt, te még gyökerebb vagy: ők a drogtól legalább "jól" érzik magukat, de a cigivel csak vagányabb akarsz lenni, tiszta szánalmasak vagytok. Most nehogy azt hidd hogy pártolom a drogokat, mert nem így van, élemben nem drogoztam, viszont a drognak van hatása ami egyeseknek csábító lehet, de a cigibe nem tudom elképzelni hogy mi a jó. Soha egy dohányos nem tud egy ésszerű érvet felhozni hogy miért csinálja: drága, büdös, és évek alatt telepakolja a tüdődet meg az ereidet kátránnyal. De legalább "menő", nem igaz?
2010. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj meg,de hülye vagy?

Nem menőzésből cigizek,hanem mert jól esik.

A cigi és a drog között van egy kis különbség,te...!

Egy szál cigitől mondjuk még nem döglesz meg,ha kipróbálod,de ha valaki mondjuk az ex-t kipróbálja és pont olyan a szervezete,akkor bizony elég nagy bajban lehet az illető!

2010. aug. 1. 14:46
 4/20 A kérdező kommentje:
Te amúgy drogpárti vagy,az ilyenek válaszaira nagyon nem vagyok kíváncsi,menjél szívj egy füvet,azt higgadj le......szánalmas!!!!!
2010. aug. 1. 14:48
 5/20 A kérdező kommentje:
Amúgy mit gyökerezel engem,hülyegyerek?Én próbáltam kulturáltan elintézni,de látom nem megy!!!
2010. aug. 1. 18:58
 6/20 anonim ***** válasza:

Hátt öö...Én nem cigizek és nem drogozok :D

Viszont ismerek olyanokat akik igen.Vannak akik(sajnos)már kényszerből drogoznk, na az tényleg nem jó!:( Vannak akik parti drogokat használnak(Ecstasy) amikor mennek diszkóba vagy valami szórakozóhelyre.(lehet innen jött az is, hogy az "elektronikus" zenével hozzák sokan összefüggésbe, bár én sem értem igazán)

Viszont a füvesek akár hiszed akár nem, nem rosszak ....Hollandiába nem véletlen szabad, persze csak korlátozott mennyiségben és tisztán, de akkor is.:/

Bár én egyiket sem akarom.

2010. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja és a fű nem is öl, mert mielött "agyon szívnád" magadat elalszol:D Alvó ember nem tud szívni többet ...Bár vannak akiknek lelki függőséget okoz, de csak annyira mint a cigi is.
2010. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én egyet értek veled utolsó válaszoló kivéve az utolsó mondattal: [link]

Nincs kedvem leírni a tapasztalataimat,mert hosszú lenne,olvasd végig.

Ezért nem szeretem ha összehasonlítják a cigivel....

Köszönöm a válaszod!

2010. aug. 1. 23:00
 9/20 A kérdező kommentje:
Mármint az utolsó válasszal nem értek egyet:)
2010. aug. 1. 23:00
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen Hollandia az más tészta,viszont Dubai-ban börtönbüntetést kapsz érte,ott nagyon szigorúan ellenőrzik!

Nézd csak: [link]

Egy híres producer.

2010. aug. 1. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!