Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tisztitsam ki a vastagb...

Hogyan tisztitsam ki a vastagbelem?

Figyelt kérdés

Hol szekrekedesem van hol megy a hasam, mindig puffadt vagyok, ne tudok fogyni, pedig tisztan eszem soka vizet iszok. Levert vagyok es allanfoan faradt, ez lehet vastagbel gondok?


Nem szeretnek el menni colon hydroterapiara....


Esetleg valakinek volt ez a baja es csinalt valami tisztito kurat otthon?



2020. jún. 24. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A béltisztítás hülyeség, semmi szükséged rá. Mit jelent az, hogy tisztán eszel?
2020. jún. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél több zöldséget, gyümölcsöt, húst, kevesebb pékárut, tésztát/rizst/krumplit, tejterméket, kerüld a cukrosat, és szedj végig egy doboz probiotikumot.
2020. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt csinalom, sok zoldseg,koretnek szinte csak azt, lisztes dolgokat szinte soha, cukrot egyaltalan, nagyon sok vizet iszok. Es minden bajom van. Sok a gazasodas is.
2020. jún. 24. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el valami intolerancia tesztre, mert lehet, valamit nem emésztesz meg. Mondjuk zöldségből kerüld azokat, amiknek gázosítanak (bab, lencse, borsó, karfiol). És addig szedj espumisant.
2020. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fáradtság, levertség és a fogyás hiánya, akár a székrekedés is adódhat abból, hogy túl keveset eszel, azt is meg kellene nézned, hogy elég -e a kalória beviteled.
2020. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezek a panaszaim, csak a hajam is hullik. Én is sokat iszom, edzek heti 5x, egészségesen eszem, semmi cukor,tészta,pékáru,tejtermék, hanem sok zöldség és sovány húsok. Ma voltam orvosnál. Pajzsmirigy alulműködésre vagy gluténérzékenységre gyanakszik az orvosom, el is küldött azonnal vérvételre. Javaslom neked is ugyanezt. Sok betegség tünete lehet a levertség és a puffadás, mindenképp érdemes kivizsgáltatni.
2020. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!