Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sebhelyeket hogy lehet "eltaka...

Sebhelyeket hogy lehet "eltakarni"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Remélem hogy lesz normális válaszoló is de tudom többségében sajnos milyen válaszokat kapok.

Röviden a helyzet az, hogy fiatal koromban sok sebet ejtettem a karomon ami sok év elteltével is nagyon látszik , úgy néz ki az egész karom mint aki öngyilkos jelölt vagy drogos. Egyik sem igaz de nem is ez számít , engem nem érdekelne mit szólnak mások hozzá már , de lett egy kislányom , és most már nem lehet ezzel együtt élni , mindenhol mindenben súlyos bélyeg ez. Eltakarni nem lehet mert az egész karom ilyen, nagy látható hegek. Azon kívül hogy végig tetováltatom létezik bármilyen más megoldás ? Nagyon szegények vagyunk , anyaotthonban lakunk , mindenért megkell harcolnom de így még ezerszer nagyobb hátránnyal indulunk , nem lehet kiküszöbölni ezt a látható dolgot. Nyáron nem tudom elviselni a hosszú ujjú felsőt (már 20fokban sem ).

Létezik bármilyen megoldás ?

Nekem nem illik tetoválás , nagyon csúnya lenne és szintén feltűnő , nem tudom megtudnek e békülni vele hogy mindkét kezem végig van varrva. Kérem ha valakinek van ötlete vagy akár egy szolid tetoválásra (ami ebben az esetben nem létezik ) akkor kérem írjon.

Az egyéb megjegyzéseket kerüljük kérlek éld ki magad máshol van elég problémám :) köszönöm szépen



2020. jún. 26. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem akarod tetováltatni, akkor ne csináld. Esetleg alapozóval elfedni?
2020. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Plasztikai műtét
2020. jún. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még ezt találtam, ha belefér, akkor próbáld ki, jókat írnak róla [link]
2020. jún. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Lehet, hogy csak te tartod nagyon feltünönek, és nem is annyira vészes - ez gyakran elöfordul. (Nem bántani akarlak!)

2. Megoldás lehet, ha megmutatod egy orvosnak, hogy javasoljon valamit, mert vannak módszerek sebhelyek csökkentésére.

3. Plasztikai sebészek el tudják tüntetni a komolyabb hegeket, részebn TB-re is végeznek ilyet.

4. Vannak hámlasztószerek, amelyekkel erösen csökkenteni lehet a hegeket, de ezeket is csak orvsoi felügyelettel szabad alkalmazni, különben többet árt, mint használ.

5. Van olyan make-up (camouflage), ami teljesen lefedi a hegeket, és nem látszanak.

6. Olyan felsörészek viselése, ahol az ujjak egész vékony, szinte fátyolszerü anyagból készültek, ez nem melegít. Indokolni l´meg lehet pl. fényallergiával is.


Azt azonban nem egészen értem, miért léyneges, hogy lett egy gyereked - ez mennyiben változtat a helyzeten?

2020. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!