Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mozgáshiány, túl sok számítógé...

Mozgáshiány, túl sok számítógépezés okozhat szédülést és rosszullétet?

Figyelt kérdés

Egy ideje szédülök, de a vérkép, ultrahang, gyógyszerek hatása stb. alapján nincs komolyabb bajom, orvosok is azt mondják maximum bebeszélhetem magamnak. Időszakosan jelentkezik, hol súlyosabban hol kevéssé súlyosan, mintha fül eredetű lenne.

Kérdésem: ha szinte egész nap számítógép előtt ülök, és gyakorlatilag semmit nem mozgok, az okozhat ilyesmit?



2020. jún. 28. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Csak bizonyos izmokat mozgatsz, a többi gyakorlatilag elhal. Ráadásul gondolom alig vagy friss levegőn. Mitől lennél jól?
2020. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbàlj meg D vitamint szedni.Olvass utàna ès döntsd el,mennyi lenne a szàmodra megfelelő mennyisèg...de gondolom a leírtak alapjàn nagyon keveset tartózkodsz szabadban,azon belül is napon,így valószínü a szervezeted erősen D vitamin hiànyos.
2020. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én anno sokat ültem meló miatt a számítógép előtt. Gyakran szédültem. Aztán amikor annak vége lett, a szédülés is elmúlt.
2020. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Veletlenul nem szedules-szeru, de valojaban bizonytalan, fokuszalni nem tudo erzesed van? Pszichesen van ilyen. Panikbetegsegnel durva formaja, mikor pl az uttesten korulnezes nelkul tudsz atmenni, csak minel elobb biztonsagba. Nekem, es sok ismerosomnek volt. Talajvesztettseg-erzes.

Mikor mentem, azt hittem, megallva jobb lesz. Ha ultem, fel kellett allnom.

2020. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!