Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koronavírus miatt fogadnak az...

Koronavírus miatt fogadnak az orvosok szívesen vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy rossz fogam, néha fáj, de kicsit csak... úgy tudom akkor lehet menni orvoshoz ha sürgős...vagy keressek magán orvost?
2020. jún. 30. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el vannak mas betegsegek amitol jobban “felnek” es veszelyesebbek

Szoval nyugodtan menj, nekik ez a dolguk, es ha vigyaznak semmi se lesz

2020. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Annyi pénzért teszek rá, hogy szívesen vagy sem, de fogadjon a rabszolga!
2020. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Mi múltkor hajnal 4-kor kihívtuk a mentőket, mert már 12 órája szenvedtem. A kórházban először egy nő, majd az "orvos" köszönés nélkül kérdőre vont, hogy mertem én idejönni, miért nem a háziorvosomhoz mentem?! Vírushelyzet van!

Fájdalmaim közepette nem akartam már elmagyarázni, hogy hajnal 4-től délig én már nem bírom ki (akkor rendelne), amúgy is 5 km-re van a háziorvosom, meg amúgy nem poénból hívtunk mentőt...

Beleszúrtak a s.ggembe egy fájdalomcsillapító injekciót majd mehettem haza busszal. Elmentem háziorvoshoz, aki viaszautalt ugyan ide vakbélgyanúval.

Amúgy vesegörcsömöm volt.

A doki annyit mondott, a vírushelyzet miatt van ez. Mondom semmi baj, de ha vakbél lett volna, a síromra is ráírják, hogy vírushelyzet miatt érte a halál?! :D:D

Biztos szívesen fogadnak...

Reméljük a fogorvosod emberibb lesz, én biztos elmennék azért.

2020. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Uristenhogy lehetnek ekkora idiotak
2020. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajnos itt nem valami kedvesek... noverem kislanya beteg volt, nem kicsit, es elkuldtek ...
2020. jún. 30. 18:06
 6/9 A kérdező kommentje:
egy magán fogdoki mennyi lehet? gondolom drága...
2020. jún. 30. 18:07
 7/9 A kérdező kommentje:
jaaa és ez korona vírus előtt volt...:D
2020. jún. 30. 18:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mar a legtobb helyre lehet menni. Maganban, ahol en voltam ott 10-20 ezer egy tömés.
2020. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én egy hónapja voltam a körzetinknél és ugyanúgy megy a rendelés. Telefonálj be és kérdezd meg, ennyi az egész
2020. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!