Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Várhatóan meddig lesz még...

Várhatóan meddig lesz még kötelező a maszkhasználat?

Figyelt kérdés
Boltokban stb.
2020. júl. 2. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Még hosszú ideig. Ennél többet nem lehet tudni. Több országban újra növekedett az esetszám, ahol lazítottak. Közben megjelent egy újabb veszedelem, ami egy eddig csak állatokra veszélyes kórokozó mutációja.

Vita van arról, hogy a maszk hasznos, vagy inkább árt. Részben politikai döntés, részben szakmai a viselésének elrendelése.

2020. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Remélhetőleg minél tovább.

De nem lehet még erre választ adni, kvázi bármikor bejelenthetik, hogy mostantól nem kell.

2020. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Azért szép emiatt k*vaanyázós privátokat írogatni. :D

Ha neked jobb lenne ha bedurranna a második hullám és újra az ablakon át lehetne szemlélni a külvilágot, felőlem mehet az is, jól elvoltam akkor is, engem nem zavarna az se. De szerintem az emberek többségének csak jobb hogy el lehet menni ide-oda, ennek viszont az az ára hogy fel kell húzni egy maszkot - brühühü.

2020. júl. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én biztosan nem írtam neked privátban.
2020. júl. 3. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem is rád gondoltam. Csak valaki rám írt hogy a k***a anyámat. :D
2020. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még 1 hét!😅
2021. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!