Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már egy hete észre vettem...

Már egy hete észre vettem hogy alul van egy szilva nagyságú csomó amikbe csomókat láttok de azok inkább fekete csomók benne! Lehet bartholin mirigy gyulladás ? Fontos dokihoz menni? Ülni nem nagyon tudok és járni se ! Magától ki tud fakadni?

Figyelt kérdés
A fentiekre szeretnék választ! Azt elfelejtettem írni hogy már 2szer volt és az első kifakadt 3dik napra de ez nem akar!
2020. júl. 2. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de akár más is, el kellene menned nőgyógyászhoz, mert lehet, hogy műteni kell.
2020. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De én félek elmenni félek a műtéttől.. De nagyon fáj ma már kezdem azt érezni hogy mintha kisebb lenne elkezdtem használni gyulladás csökkentőt és 2fajdalom csillapítót mert nem tudok aludni fájdalom csillapító nélkül! Mire gondolsz hogy akár más is ?
2020. júl. 2. 22:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Reggelre kifakadt
2020. júl. 3. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
És azóta?
2022. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!