Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért olyan furcsa Magyarorszá...

Miért olyan furcsa Magyarországon, főként a nőknek a meztelen/naturista szaunázás?

Figyelt kérdés

Miért olyan nagy ügy ismeretlen emberek előtt a diszkrét meztelenség?


Egy alkalommal egy ilyen szaunában két 20 év körül lány feküdt nyugiban, teljesen meztelenül a szaunában. Csodálkoztam is rajta, de persze kiderült, hogy németek. Ez itthon miért olyan nagy dolog?



2020. júl. 3. 12:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például teljesen természetes. Az a nem természetes, ha valaki fürdőruhában/papucsban/bebábozódva szaunázik.

A gond egyedül néhány tapló pasival van, aki mindenkiben dugandó alanyt lát, akkor is, ha ennek semmi köze a szexhez. Elküldik a farkukról készült képet, férjes nőknek ajánlatot tesznek, stb. Az ilyenek valóban el tudják venni a nők kedvét mindentől.

2020. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
A bajom nekem is az, hogy a naturista/meztelen szaunázás általában úgy el van különítve mintha az valami perverz dolog lenne. Ellenőrizni kellene a jelenlétet és teret adni neki.
2020. júl. 5. 15:10
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőruhában szaunázni perverz dolog. Szaunázni meztelenül kell. Aki nem textilmentesen csinálja, az nem szaunázik, hanem melegszik. Amúgy a normálisabb helyeken itthon is textilmentes a szauna. Bükfürdő, Sárvár, stb.
2020. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Indoklás?
2020. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
A szaunában fürdőruhaviselésre indoklás? Várjuk!
2020. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanaz, ami a strandon.

És most indok amellett, hogy mennyiben rontja a szaunázás hatékonyságát?

2020. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét indokot, nem kibúvót a strandra utalással. Miért KELL fürdőruhát felvenni a szaunában?
2020. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy nekem kéne megmagyaráznom. A szaunáig el kell jutni, azt ruhában tesszük. Neked kell megmondani, hogy miért kell utána az utolsót is ledobni?
2020. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
A szaunáig milyen ruhában KELL eljutni?
2020. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Én pl ritkán autózom tök meztelenül, buszról nem is beszélve.
2020. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!