Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szombat óta nagyon fáj a...

Szombat óta nagyon fáj a fejem teteje, ha lehajolok, nevetek, vagy köhögök. A vérnyomásom rendben, aludni több éve nehezen alszok, kávét fogyasztok. Lehet valami komoly?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 06:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem verted be?
2020. júl. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
menj el a háziorvoshoz
2020. júl. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Lehet komoly is és banális is. Most menj el a háziorvoshoz és több hónap szopás vár rád, mint rám. Labor, neurológia, pszichiáter, meg ki tudja még micsoda...
2020. júl. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vertem be sehova, anyum szerint magnéziumhiány, vagy a cigi. Az orvoshoz jövőhéten tudok csak elmenni. Köszönöm a válaszokat
2020. júl. 6. 08:39
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Ja, azt jó lett volna tudni, hogy cigizel. Mert akkor tényleg lehet a cigi is.
2020. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem fogyasztasz kevés vizet? Nekem akkor szokott így fájni, ha ki vagyok száradva.
2020. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen cigizek, lassan egy éve. Vizet nem iszok sokat, általában napi egy litert.

Gondoltam arra is hogy túl sokat telefonozok és keveset alszok. Emellett nem eszek rendszeresen és lehet tényleg csak vitamin hiányom van

2020. júl. 6. 09:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Esetleg ha megcsapott a huzat, vagy klíma ért akkor fájhat így a fejem?
2020. júl. 6. 11:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Vizet nem iszok sokat, általában napi egy litert."

Ha 30 kiló vagy, akkor ez elég.

Főleg nyáron kell sok folyadék (ez nem sok, hanem egyenesen kevés), és mivel még rendszertelen az étkezésed is, nincs min csodálkozni.

Nyomelemek, ásványi anyagok hiánya a kevés víz miatt, vitaminhiány a rendszertelen (gondolom nem túl változatos) étkezéstől.

A kevés folyadék pedig dehidratálja az agyat.

Legalább 2 liter víz naponta, rendszeres étkezés, zöldségek/gyümölcsök is legyenek közte, és kutya bajod sem lesz.

2020. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Odafigyelek az étkezésre és a folyadékbevitelre is😊
2020. júl. 6. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!