Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Vagy 2 hete szinte minden nap fáj a tarkóm és a szemüregem. Vagyis a szemem. Általában este szinte majdnem ugyanabban az időben . Vérnyomásom rendben van. Mitől lehet?

Van úgy hogy reggel erre ébredek.

2015. febr. 22. 16:33  Privát üzenet  

A válasz
Szemüveged van? Lehet hogy kellene?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. febr. 22. 16:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
13 eves vagyok, meg nem nott meg a peniszem es amikor kiverem, akkor csak vizelet jon ki mas semmi. Meg magomlesem sem volt este. Minden rendben van velem?
Angolul hogy van? én németül beszélek . Este mennem kellett mert dolgozom. Felhívlak majd telefonon rendben. Meglepődtem te egyszer sem írtál a facebookon nekem.
Okt.5-én volt utoljára mensesem. Ma voltam uh-n negatív volt és minden rendben. Este felé szurkált a hasam csináltam egy ovu tesztet ami pozitív lett. Akkor hogy is van ez?
Kb.5 éve el volt törve a bokám, műtötték is, kiszedték a fémeket, minden rendben volt, de azóta is érzékeny, gondolom az időjárásra és ha sokat mozgok, akkor is fáj este, amikor...
Miért szédülök, ha hanyattfekszem? Vérnyomásom rendben van. Szédülésre reggel veszek be gyógyszert, este nem kell szednem.
Tegnap este óta a jobb fülembe időszakonként beledobban, huppan vagy mit csinál. A vérnyomás rendben. Elég idegesítő. Mi a franc ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!