Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányinger, gyomorégés ellen?

Hányinger, gyomorégés ellen?

Figyelt kérdés
Reggelente úgy kelek fel, nagyon hányingerem van, ég a gyomrom, aztán estéhez közeledve ugyan ez. Nem érzem hogy jönne fel a sav, volt már rá példa, de inkább csak azt érzem hogy ég a gyomromnál,olykor görcsöl, fáj is. Milyen jó praktikák vannak gyomorégés ellen?

2020. júl. 7. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is most néha ez van reggel, sokat stresszelek még aftáim is vannak tőle..

Nekem azt ajánlották, hogy egy kiskanál szódabikarbónát kell elkeverni vízben és lassan elkortyolni. Emellett ne edd tele magad lefekvés előtt, de éhesen se feküdj le! Valami szárazat harapj esetleg. Reggeli hasmenésed nem szokott ettől lenni?

2020. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 nem megy a hasam, éppen csak ez a rosszullét van. Stresszelni sem stresszelek semmi miatt.
2020. júl. 8. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Rennie sokat segít ilyenkor. Bár én gyomorégést nem érzek csak hányingert , és ha olyankor beveszek egy renniet elmúlik.
2020. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 én is csak hányingert szoktam érezni, de akkor ezek szerint az is a savtól van.. Lehet kipróbálom a Renniet
2020. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!