Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen sprotot válasszak?

Milyen sprotot válasszak?

Figyelt kérdés

Már 6 éve intenzívem sportolok heti 3-4alkalommal (judo, erősítő edzéssel). Mindig összeszorul a gyomrom, ha az edzésre gondolok. Fizikális fájdalmaim voltak (erős, szűnni nem akaró fejfajás, hasfájás, hasmenés, néha izületi görcsök) Minden percet utáltam, de a szüleim nem engedtek, h kilépjek. Aztán megsimertem ott a mostani legjobb barátomat, és új értelmet kapott az edzés, talán egy picit meg is szerettem. Viszont ő kilépett. Én is ki akarok lépni, de szeretnék új lappal indítani egy másik sportágban

Jellemzőim:

Jó fizikumom van (velem egy súlyban lévő embert is siman megemelek)

Viszonylag hajlékony vagyok (na jó, 1 4 évesen ez még alap)

Kitartó vagyok (a legtöbb futóversenyen nem a gyorsasággal, hanem a kitartásommal győzök)

**lehetőleg olcsó sportokat**

(Ahol a felszerelés max 10-15 ezer, a havi díj is 5-10 ezer körül)

**lehetőleg amit nem 6 éves koruktól csinálnak az emberek (pl.:balett)**

**max heti 2-3 órat foglaljon az életemből, maradjon idő másra is**



2020. júl. 9. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Asztalitenisz, tollas?
2020. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Taekwando.
2020. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2

Az önvédelmi sportokat szeretnem teljesen elfelejteni

2020. júl. 9. 11:39
 4/10 anonim ***** válasza:
2+Amit eddig a judo-val tudásban magadra vettél+taekwando-ez a kettő tökéletes egy srácnak+ úszás
2020. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1

Ezekre még nem is gondoltam, de nem vagyok biztos, h. van erre lehetőségem a közelben

2020. júl. 9. 11:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Még ez is nagyon jó:


[link]

2020. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4

Köszi, de a másik nemhez tarzozok😄

Az önvédelmi sportokat ezért szeretném elkerülni, mert nagyon rossz tapasztalataim emlékeim vannak, csak el akarom felejteni

2020. júl. 9. 11:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Kiralyok vagytok, h ilyen gyorsan válaszoltok, de legyszi ne önvédelmit/küzdőt :D
2020. júl. 9. 11:43
 9/10 anonim ***** válasza:

7 Ha magas vagy a korosztályodhoz képest, akkor kosár, kézi

Jégkori, ha szeretsz egyedül "dolgozni".

2020. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
160 nem olyan magas, a kézi kilőve személyes okokból (az egyik judos aki szemetkedett velem oda jár, es ahol lakok ott sok egyesület nincs, a jégkori nagyon jól meg, de attól félek, h draga lenne
2020. júl. 9. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!