Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan növesszem meg gyorsan...

Hogyan növesszem meg gyorsan a hajam?

Figyelt kérdés
Kiskoromtől főiskoláig derékig érő hajam volt. Mikor főiskolára mentem, levagattam a hajamat állig érőre. Nem csinaltam semmit 1 év alatt megnőtt annyira hogy hosszúnak mondható volt. 1,5 éve ismét levágattam. Nos, azóta is pang. Amikor már úgy érzem nőtt valamit, akkor újra vágatni kel, mert borzalmas. Igaz, most rövidebbre vagattam de most megint ott tartok, hogy tavasszal levágattam totál egyenesre, és 3-4 hónap alatt semmit nem változott. Mivel tudnám serkenteni a növekedését?

2020. júl. 13. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Biovanne nagyon jó, én azt szedtem és bedúsult meg nőtt is.

Vitamint szedsz? Valószínű valamiben hiányt szenvedsz.

2020. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Az én hajam is derékig ér. :) Mikor legutoljára vágattam le én is kerestem mindenféle növekedés gyorsítót.

A ricinusolajat szokták írni, szerintem is ez a legjobb. Egyébként serkenti a vérkeringést, ha valaki megvakarja a fejed, és ez még kellemes is:P

2020. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A novekedest nemigazan lehet gyorsitani mert atlagosan egy ember haja havonta 1-2cm-t no(noke gyorsabban).Amit tehetsz az az hogy celzottan olyan vitaminokat szedsz amik a haj egeszsegeert felelosek(biotin,cink),egeszsegesen es valtozatosan taplalkozol illetve sok folyadekot fogyasztasz :) kivulrol pedig szinten gondoskodni kell a hajrol.jo minosegu sampon,balzsam pakolas hajolaj.Igazabol ennyit tehetsz erte viszont ez mind nagyon sokat szamit :)a 3 havi vagas szinten jot tesz neki jaaa es az elottem hozzaszolonak igaza van mert a fejbor masszirozasa serkentoleg hat a hajhagymakra :)
2020. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!