Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a barátnőmet...

Hogy vegyem rá a barátnőmet hogy menjen el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tegnaptol semmit nem eszik mert hányingere van és lázas. Alszik egésznap nem tudom hogy csak nem akar felkelni vagy nem bír felkelni. 38,5 fokos laza van. Tegnap meg csak 38 volt.Lázcsillapítót szed de nem megy le a laza, mit csináljak hogy jobban legyen?
2020. júl. 14. 17:18
 1/6 anonim válasza:
Probáld megértetni vele, hogy ha a láz nem megy le a csillapítótól sem, vagy csak rövid időre, akkor ott komolyabb gyulladásos baj lehet a háttérben. Ha nem is eszik, és folyamatosan lázas, minden egyes betegen eltöltött nap +1 hét gyógyulási időt jelent. Én pont így voltam a barátnőmmel Angliában, és sajnos elég későre ment el orvoshoz, és azalatt nagyon leépült. Utólag meg is bánta. Jobb ha fogod, és viszed, vagy ápolót / családorvost hívsz. Gyógyulást kívánok.
2020. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fogják fogadni az orvosnál. Itass vele napi 5 citrom levét, és rengeteg teát. Ha nem eszik nem baj, de itasd. A sima citrom (nem az olympos) az nagyon jó vírus ellen.
2020. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2+ 3-3,5 l víz, tea meg legyen egy nap.
2020. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem a zöld számot kéne hívni?
2020. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# minek?
2020. júl. 14. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert lázas. Egyéb tünete van? Hasfájás?
2020. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!