Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legeslegerősebb altató?

Melyik a legeslegerősebb altató?

Figyelt kérdés

Már 2 hete nem bírok aludni. De ilyen 30 percet tán sikerül, aztán semmi. Most már kezdem az agyamon is érezni.

Melyik a legerősebb altatószer, amit lehet kapni? Receptköteles is lehet, az megoldható.



#Legerősebb altató
2020. júl. 16. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha már receptre iratnál... Inkább az orvosod véleményét kérd ki ezügyben.
2020. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem leginkább az, amit műtéteknél használnak.

De inkább vizsgáltasd ki magad.

Ha teheted, vegyél ki pár nap szabadságot, és kapcsolj ki. Szedj magnéziumot, B vitaminokat és kálciumot!

Próbáld meg kideríteni, mi lehet az oka ennek, ha rájössz (vagy már tudod), próbáld meg megoldani, vagy ha nem lehet, elengedni, feldolgozni.

Ha van barátod, akihez át tudsz menni, menj át hozzá. Lehet hogy egy másik helyszín segít. (persze ehhez kell, hogy ne legyen kínos a szitu)

2020. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az orvos már felírt egy gyógyszert, amit ő ajánlott, de nem nagyon vált be. (Picit talán) Ez mondjuk az én formám, ha pincérekre, orvosokra bízom magam, akkor nem járok túl jól! 😀🤣

A barátaimnál alvás (alkalom adtán) bevált, na ott nagyon jókat tudtam aludni, ez tény! 🙂👍 Kösz a tanácsokat!

2020. júl. 16. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az orvosos dolog sokszor nálam is kemény...

Remélem, rendeződik hamar a probléma, mindenesetre jó éjszakát, legyen az bármikor ;)

2020. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!