Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be kell feküdnöm a Bajcsyba...

Be kell feküdnöm a Bajcsyba pár napra. Ott mi történik, miket kell vinnem?

Figyelt kérdés
Soha nem feküdtem még be kórházba eddig. Nem a vizsgálatok érdekelnek, hanem az összes többi. Mit lehet ott csinálni napokon keresztül? Milyen szabályok vannak? Mi fog történni? Illetve milyen cuccokat kell vinnem? Laptopot vihetek?

2020. júl. 17. 08:29
 1/8 anonim válasza:
100%
Én nem vinnék laptopot. Minél kevesebb érték legyen nálad. Egy okostelefonnal is el lehet lenni azért. Azon kívül vigyél könyvet, újságot, rejtvényt. Ezekkel jól el tud menni az idő.
2020. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Evőeszközt feltétlenül vigyél.
2020. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
WC pappírt, evőeszközt, bögrét, fogmosóeszcájgot, mosdókesztyűt, szappant, fésűt
2020. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Fentiek mellé még papucsot, egy csomó fehérneműt, két törölközőt, szalvétát, meg valami spriccelős fertőtlenítőt - amikor én nemrég voltam, akkor az ágy melletti asztalt bizony le kellett törölni. Bögre is mindenképp legyen, wc papír tömkelege, és evőeszközt sem tudnak adni.

Laptopot ne vigyél, mert lehetnek bent meredek arcok. Egyébként én a nővérekkel beszélgettem sokat, meg 1-2 másik beteggel, mondjuk este amikor néztük a tévét, akkor együtt is ettük meg a vacsorát. El lehet lenni. Én nem pizsamában voltam mert sztem az igénytelen, minden nap 2x fürödtem, hajat mostam, és rendes farmerben meg pólóban voltam. Biztos nem mászkálnék idegenek előtt valami pongyolában.

Keksz meg üdítő is legyen nálad, mert bár ehető az étel, nem nagy mennyiség, legyen valami amit napközben tudsz rágcsálni.

2020. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Köntös, pizsama is kell, és papír zsebkendő. Valamennyi pénz is legyen nálad, hogy a büfében tudjál venni amire szükséged van. Ékszereket ne vigyél magaddal. Gyógyszereid is legyenek nálad, ha van amit naponta szedned kell.

Első nap bizonyára vizsgálatok lesznek, vérvétel, stb., ha nem csináltatták meg veled előre.

2020. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ma voltam bent, öregekkel leszek egy szobában, meg egy épületben, azért ők csak nem lopnának. Nem tudom, hogy mások be tudnak-e menni oda.

Vérvétel volt, azért is küldtek be. Vérszegénység miatt.

2020. júl. 17. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Látogatók, vagy "állátogatók" szoktak elemelni dolgokat.
2020. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Masok elott pongyolaba:D

Mett amibe a buszon utazol az sokkal igenyesebb abba fekudni az agyba

2020. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!