Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be kell feküdnöm a kórházba 5...

Be kell feküdnöm a kórházba 5 napra. Mit tehetek a kórházi lopás ellen?

Figyelt kérdés

A telefonomat mindenképpen el fogom vinni, mellé pedig töltő, külső aksi, fülhallgató. Ezen kívül ugye a szokásos: ruha, tisztálkodószerek, WC papír, papucs, plusz amiket külön kértek.


A kérdésem az lenne, hogy mit tehetek, hogy ezeket ne lopják el tőlem? Ha az értékes dolgokat berakom egy kis válltáskába és az mindig, még alvás közben is rajtam lesz, az segíthet?



2018. szept. 14. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

VIP szobát rendelj!

De én láttam, hogy minden ágy mellet, volt egy kis polc, amihez kaptál 1 kulcsot, és zárható volt!!

És NEM Vip szoba volt, hanem egy általános.

Ne aggódj, nem fognak lopni!

Melyik kórház, melyik osztály??

2018. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Budapest, Szent Imre kórház, lipidológia (utóbbi nevében nem vagyok biztos, most nincs kéznél a beutaló).


A zárható kis polc nagyon jó lenne. Ilyenkor mindegyikhez más kulcs kell, szóval nem tudjuk egymásét nyitogatni, ugye?

2018. szept. 14. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez lehet nem segít, de senkiben se bíz...


Nagypapám egy nagyon aranyos férfi van volt egy szobában, aki a lehető legnormálisabbnak tünt.


Nagypapámnak volt egy fehér borítékja a szekrényében az ágya mellet jól látható helyen. Abba akart hálapénzt rakni, de még nem döntötte el mennyit adjon, meg hogy igazán akar-e szóval üresen állt ott.


A borítékot, csak akkor lehetett látni ha valaki kinyitotta a szekrényt és benézett közelről, magyarul senki más nem láthatta csak ha szándékosan átakarták nézni a dolgait.


A boríték eltünt a mikor nagypapám elment wcre.


Mivel a lakótársa egész végig ott volt ő szolt volna, hogy ha egy random ember oda keveredik és elkezd a nagypapám dolgai közt kutatni, meg nagyon idő sem lett volna rá egy küvülsől érkezőnek gyorsam oda menni és átnnézni a dolgokat ..., mert ott a WC a szoba ajtajánál.


Szóval egyértelmű volt kitette.


Semmi baj nem származott belőle, de ez is szemlélteti milyen gáz emberek vannak ott. Pedig a szobatársa nem volt túl szegény, fiatal, simlis kinézetű vagy akármi.

2018. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem sötét a helyzet. Nincs számottevő lopás,legalább is én nem vettem észre,pedig 10 éve dolgozom kórházi osztályon. A telefon jó helyen van az éjjeli szekrényedben,ha elmész valahova,akkor meg berakod a zsebedbe.
2018. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Ezek szerint nem kell halálra aggódnom magam, de azért vigyázni kell. A biztonság kedvéért telepítek egy olyan programot a telefonomra, ami lefényképezi azt, aki fel akarja oldani és rossz jelszót üt be. A kis táskáról még nem mondtam le, abban könnyen magammal vihetném az értékeket a vizsgálatokra is.


Én alapjáraton is nagyon bizalmatlan vagyok, bár eddig csak apró dolgaim (pl. újság) tűntek el. Ezek egy másik kórházban történtek, még gyerekkoromban, akkoriban nem is volt nálam nagyobb érték, csak a ruháim, egy könyv, pár újság meg rejtvények.

2018. szept. 14. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább olyat telepíts, ami elkezd sivítani full hangerőn, ha a telefon megmozdítása után 5 mp-en belül nem oldják fel.
2018. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy ilyen van, ennek utána fogok nézni. Köszönöm szépen!
2018. szept. 14. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!