Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik kontaktlencse a jobb?

Melyik kontaktlencse a jobb?

Figyelt kérdés
Szerdán szeretnék elmenni az optikába kontaktlencsét csináltatni. Még sose volt, -2.5 a szemem, és hosszú időre megyek külföldre két hé múlva, ezért több havi adagot szeretnék venni, nem lesz időm kitapasztalni hogy melyik a jobb. Tudom, mindenkinek más-más jön be, de nektek melyik nyerte el jobban a tetszéseteket, az amit naponta ki kell venni, és egy hónapig jó, vagy amit betesztek és csak egy hónap múlva kell kivenni? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2018. febr. 26. 11:52
 1/3 A kérdező kommentje:

hét*

Illetve ti hol csinaltattatok, melyik optikában?

2018. febr. 26. 11:53
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így kicsit necces, hogy 2 hét múlva utazol el. Egyrészt nem biztos, hogy elkészül addig a kontaktlencse, másrészt az is idő, hogy megtanuld rendesen ki-be rakni, tisztítani, harmadrészt én például amit legelőször kaptam kontaktlencse, az nekem valamiért nem volt az igazi, másodjára sikerült eltalálni azt a fajtát, ami nekem bevált.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, én az Ofotértből veszem hosszú évek óta, teljesen meg vagyok velük elégedve, havit használok, amit reggel beteszek, este kiveszem. Őszintén ilyenről, hogy beteszem és egy hónap múlva veszem ki, nem is hallottam még nagyon, de biztos van ilyen is valahol. Én ezt így azért szeretem, mert esténként kicsit szemüvegbe is tudok lenni vagy hétvégente, így kicsit pihen a szemem. Ja és vásárolj be kontaktlencseápoló folyadékból is rendesen, ha hosszú időre utazol el.

2018. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem a jelenlegi munkahelyemen az egyik kollégám használ olyat, amit egy hónapig nem kell cserélni, előtte én sem tudtam hogy létezik ilyen... :)
2018. febr. 26. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!