Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezektől fájhat a bordaim...

Ezektől fájhat a bordaim között az izom? Komoly probléma lehet? Refluxosok ti is furán veszitek a levegőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 21 éves vagyok, és sajnos már magaménak tudhatok egy gerinc sérvet, rekesz izom servet, valamint refluxom is van. Amitől állandó török irritációt érzek, már többször voltam gége tükrözésen, ott kiderult, hogy a sok savam már kikezdte a gégemet is. Van amikor nehéz légzésem van, és szinte állandóan fáj a hátam a servem miatt, néha a levegőt is sípolva veszem, kifujva meg csak 1x hallottam hogy sipolt volna, tudommel elvileg minden rendben, a mellkasrontgen szerint, valamint a hátam miatt csináltak Mrt gondolom ott is látták volna ha komolyabb gond van vele. Viszont mostanában állandósult a bordakozi fájdalmam is, inkább fentebb a honaljam alatt egy tenyérrel kB,pont ahol a melltartó is van, ha levegőt veszek fáj, úgy érzem szét akarja robbantani a tudom a bordaim, máskor is volt már ez probléma de 1 héten belül elmúlt, most nem akar múlni, ha nyújtozkodok az nagyon jól esik. De vajon mi lehet ez, már többszor orvoshoz nem szeretnék menni,de természetesen elmegyek ha úgy alakul, érdekelne más tapasztalt e hasonlót vagy van e ötlete mi lehet ez. Vagy ezt okozhatja a fent említett betegségeim közül bármelyik.
2020. júl. 20. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban nekem tobbszor volt, hogy beszorult a levego. Kb ott kesszurasfelet ereztem, csak hamar elmult.
2020. júl. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!