Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem hordják...

Az emberek miért nem hordják a maszkot?

Figyelt kérdés
Amikor az segít a legtöbbet a megelőzésben

2020. júl. 21. 13:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%
Hol? A boltban,a parkban vagy otthon?
2020. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
30%
Mert buták és hisztérikák.
2020. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem mentség, de melegben nagyon megnehezíti a lélegzést. Márciusban még engem sem zavart, de most majd' megfulladok tőle. Utcán nem hordom.
2020. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%
Az utcán,parkokban én sem hordom,főleg hogy 30°C van. meg lehet tőle fulladni.
2020. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%
Mert akkora az egojuk hogy ezt a kis kényelmetlenséget sem képesek elviselni másokért mwg magukért sem. Aki még nem volt komolyabban beteg el sem hiszi, hogy ő isegbetegedhet vagy a rokonai. Majd akkor fogják sajnalni ha a saját bőrükön tapasztalják meg. Sokan nem tudnak mit kezdeni ezzel a helyzettel mert a vírus lathatatlan azt hiszik ha nem kapta el senki a közvetlen környezetükből akkor nincs is. Könnyebb a tagadás mint tenni valamit még ha ilyen kis dologró van is szó. Sok ember minden ellen lázad mikor teljesen értelmetlen akkor is. Igázaból egy jó mérője az emberi értelemnek és intelligemcianak kin van maszk és kin nincs. A buta önzőebereken nincs. :)
2020. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván nem az utcán értem meg a parkban a bokorból nem fog "rád ugrani" a vírus.
2020. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
5-ös, pontosan én is erre gondoltam, hiába a nagy meleg sok helyen terjed a vírus. Alapnak kéne lennie, hogy melegben is védem magamat és környezetemet.
2020. júl. 21. 14:02
 8/30 anonim válasza:
80%

Mert igazából bizonyítottan nem véd? Amúgy jobb kérdés: Influenza szezonban miért nem hordjuk? Más betegség tán nem létezik, csak ez? Mostanában azt érzem, hogy mindenkit csak ez öl meg, a statisztikák sem adják vissza az igazságot. Ismerek több embert is, akiről utólag derült ki, hogy az volt, mert tünetmentesen átesett. Szóval az emberek többsége alapvetően meg sem érzi, vagy nem jobban mint egy influenzát.

Plusz pánikbeteg vagyok és nagyon zavar, ha nem kapok levegőt sokáig, így kint az utcán nincs rajtam. A boltban elviselem, meg ott még hidegebb van.

2020. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Influenza szezonban is hasznos volna
2020. júl. 21. 14:14
 10/30 anonim ***** válasza:
26%
8aska 5-6 vagyok. Panikbeteg vagyok plusz szemüveges és még a tüdőmmel is gond van ezert alapból fulladok. Ha en nem rinyálok akkor más is fel tudja venni. Belekapsukodhatsz abba hogy nem véd a maszk mert önigazolást keresel a hülyeségedre. De ha nem védne nem hordanák az orvosok, a laborban dolgozók és a rákos betegek bizony influenza szezonban is jól fog jönni. A különbség pedig az kicsi szívem hogy az influemza ellen van védőoltás ez ellen meg nincs es nagyon terjed.
2020. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!