Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Műtét miatt inkontinenciám...

Műtét miatt inkontinenciám lett, pelenkát kell hordanom. Hasonló problémával küzdő emberek segítségére volna szükségem. Milyen pelenkát hordjak nappal és milyet éjszaka? Kérem csak az írjon aki tényleg segíteni tud!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Abri-Form X-Plus Éjszakára a legkivállóbb. Többféle méret van belöle XL méretig. Közepes méretú Abri-Form X-Plus (M4) méretű. Nappalra Abri-Form Estra 3 méretű vagy kisebb 1-2 méretű a legjobb.

2012. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is az Abri-form pelenkát használom, az M3 /extra/ változatot. Nekem nagyon bevállt, az ára felírva 27 Ft/db, míg az M4 160 Ft körül van, és csak pár deci vizelettároló kapacitás van köztük.
2012. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyes patikákban darabra is lehet kapni, tanácslom hogy próbáld végig ki az összeset amit lehet kapni teljes áron. És döntsd el te, mivel anatómiailag nem egyezünk, van akinek kifolyik az egyik mások nem tetszik stb...
2012. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
én a válaszadótól szeretnék kérdezni, miszerint több éve inkontinens vagyok főként éjszakára, el is mentem egyszer vizsgálatokra de nem derült ki semmi illetve volt egy-két durva vizsgálat amit utólag már kihagynék, a kérdésem az lenne, ezt nálad pl hogyan állapították meg és hogyan kell fölíratni a pelenkát mert hát igen drága és évek alatt rengeteget elköltöttem már erre, sőt egy jó darabig nem is tudtam hogy fölíratni is lehet receptre mígnem a gyógyszertárban ahol veszem a pelenkát kérdezték, hogy miért nem íratom fel.
2012. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok tiszteletlen lenni,hàl'Istennek nincs is ilyen problémàm.Tehàt nem is tudok szinte semmit errol,de azért felvetem: az inkontinencia enyhitésére/megszuntetésére nem hatàsos a Kegel-gyakorlat? Nem érdemes probàlkozni vele?
2013. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!