Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Önkéntes tartalékos szolgálath...

Önkéntes tartalékos szolgálathoz milyen orvosi vizsgálatok szükségesek?

Figyelt kérdés
Sok helyen sokfélét olvastam, de nem jött le, mikor hová kell menni, illetve mihez kell teljes körű és mihez csak háziorvosi igazolás. Olvastam olyat, hogy mindegyik fajtákhoz kell a kecskeméti személyes kétnapos vizsgálat (a szokásos pszichikai, fizikai, eü.), olvastam olyat is, hogy utóbbi csak a területvédelmihez kell, amihez oda van írva, hogy a benyújtott dokumentumok alapján Kecskeméten végzik az elbírálást személyes megjelenés nélkül (akkor most el kell rá utazni vagy sem?) a védelmihez és a műveletihez csak alkalmassági vizsgálat, amihez annyit írtak, hogy háziorvosi tájékoztató, de az alkalmasság megállapítását Kecskeméten végzik, ide viszont nem volt írva, hogy kell e személyes megjelenés. Ha valaki tisztázná, hogy a következők közül: (ÖTT, ÖVT, ÖMT és honvédelmi („egyenruha nélküli“) alkalmazott szolgálati formákhoz) egyenként milyen típusú orvosi vizsgálatra van szükség, illetve ennek mi a menete, azt megköszönném, mert ahány honvédségi oldal, annyi félét írnak...

2020. júl. 21. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel a tanulmányi osztályt, parancsnokságot?
2020. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!