Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honvédséghez jelentkeztem,...

Honvédséghez jelentkeztem, tartalékosnak. , hogy tudok átmenni a hallásvizsgálaton?

Figyelt kérdés

Regisztrált munkanélküli vagyok. A csoportos tájékoztatáson megjelent egy katona toborzáshoz.

Mindent elmondott, bementem jelentkeztem. Egy pár információs lapot adott, és azon szerepelt, hogy akinek "kis+ hallásproblémája is van, nem jöhet ide szerződéses katonának. De én önkéntesnek jelentkeztem, de ott is nagyon szigorú a vizsgálat?

Nem kell úgy, mondta közbevetőleg, mint a szerződéseseknek, Kaposvárra menni, hanem helyben megcsinálja a katona orvos. Mit tegyek, hogy simán átmenjek? Jobb fülemre van némi halláskárosodásom, Lehet elnézőbb ilyenkor az orvos? Szájsebészeti műtétek alatt is állok, mert baleset ért, de most gyógyultak meg sebeim fél éve. Ezért azt is mostanában kezdték el, tehát még 4 műtétem van ott is. Erre a felvételiztető tiszt azt mondta, nem gond, ne aggódjak. Kérésem továbbra is, aki tudja, csak az válaszoljon. Előre is köszönöm. Szerdán kell mennem a Kiegre 9 órára. Meddig tart majd mindez?

Okleveleim rendben részben, még a diplomám nem tudtam megszerezni, mert az elveszett, most útban van már persze illetékbélyeges az is. Nyelvvizsgám is folyamatban, de még nincs meg!

Sokat segítene egy olyan ember aki tud mindent most 2019-re vonatkozóan.



2019. szept. 8. 22:09
 1/2 anonim válasza:
Úgy hogy előző nap kimosod a füled 🤣🤣🤣🤣
2022. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagy vicc vóóót! Nem mentem át sehogy, de mások sem. Végleges halláskárosodásom van, tehát kemény vóót a vicced!
2022. aug. 22. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!