Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sötét kajadarabkák a székletben?

Sötét kajadarabkák a székletben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ugye a vér az nem így jelenik meg?? Nagyon hipochonder vagyok nem szokásom nézegetni a székletem, csak az utóbbi időszakban lazább a állagú és ezért azért ránézek.

Szóval világosabb barnás ugye a lazasága miatt, mert több benne a folyadék és rostosan eszem a napokban. Ebből adódik, hogy jobban meglátszanak benne a dolgok. Tegnap délután ettem egy tál salátát, amiben uborka, avokádó, paradicsom ilyesmik voltak és ugye mondják, hogy ezeknek a héja nem emésztődik meg rendesen. És láttam benne ilyen zöldes/feketés darabkákat, aprókat.

Ez most lehet undi, de nyilván jobban szemügyre vettem, és ezt nem tudtam "szétnyomni" a papíron, tehát inkább valami darabnak tűnt. Ha messziről nézem a produktumot, észre se veszem. Valamint tegnap csokoládés zabkását is ettem, de nekem ennek ilyen héj kinézete volt.

Múltkor dinnyével jártam úgy, hogy 2 napig benne voltak piros részek és akkor is infarktust kaptam.



2020. júl. 21. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy valami kajarészeket láttál, főleg ha nem kenődött el, és "ki tudtad húzni" a székletből. Az uborka héjára tudnék én gondolni.

Vagyis tipikusan magok/zöldség és gyümölcshéjak okoznak ilyet.

Egy biztos: nézd tovább az elkövetkezendő napokban. Ha kaja, az pár nap alatt kiürül. Engem egyszer cékla ijesztett meg :D

2020. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha mégjobban belegondolok, ma is ettem kígyóuborkát szendóhoz reggel. Utána meg egy meggyes cerbona szeletet is, szóval elég sok minden lehetett benne sötét kis darabos. Valószínű igazad van és megint én reagálok túl, aj csak ne lennék ennyire nagyon parázós néha megkeseríti a hétköznapjaim, más nem is nézegeti ennyire mi jön ki belőle..
2020. júl. 21. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Ooh hát akkor meg főleg! Az aszalt meggy is emésztetlenül megy át. Tuti dinnyénél is paráztál napokig, aztán látod az volt. Mindig ilyenkor bele kell gondolni, visszapörgetni mit ettél tegnap/tegnapelőtt.

Nyáron ez gyakori dolog a sok zöldség gyümölcs miatt. Gondolj bele a paradicsomhéjtól sem ijedsz meg, meg a kukoricától, csak azok feltűnőbbek a székletben. Ne nézegesd magad ennyire, mert a stressz előbb fog neked ártani, mint bármi más higgy nekem!

2020. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod milyen kakid lenne ekkor? Vettél már be valaha széntablettát? Na olyan. Ilyen maszlagos, kátrányos fekete. Meg az tuti megfogná a papírt, ha szétkened, mert azt mondják még a wc-t is megfogja.

Szerintem inkább kevésbé emésztett a székleted, mivel lágy és így benne vannak az emésztetlen ételdarabok.

De ja max figyeld meg pár nap múlva is, mert ha valami okozza az nem múlik el csak úgy hanem folyamatosan olyan. De nyugi szerintem semmi.

Aztán ezután tényleg ne nagyon figyelgesd magad mániákusan.

2020. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkepp a kaja volt. Talan alaposabban kene ragnod, de kevesbe lettek megemesztve. Jo emesztesnel is elofordul ez-az.
2020. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!