Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kórokozó-elmélet tényleg...

A kórokozó-elmélet tényleg érvényét vesztette?

Figyelt kérdés

Dr. Lenkei Gábor beszél arról, hogy a fertőző betegségeket valójában nem a kórokozó okozza, hanem az adott emberi test fogékonysága.

[link]


A 2 órás filmje első részében beszél erről.



2020. júl. 22. 12:22
1 2 3 4 5 6
 1/58 Wadmalac ***** válasza:
79%

Ez a Dr. Lenkei egy belgyógyász, nem virológus.

És miután webáruháza meg saját hirdetett "egészségháza" van, ilyen-olyan "forradalmi" praktikákkal és készítményekkel, erősen hajlok rá, hogy nem szakértőről, hanem profitorientált kuruzslóról beszélünk.


Plusz adat:

"Az általa előállított és forgalmazott vitaminkoktélok rendszeresen szerepeltek az ÁNTSZ feketelistáján, kereskedelmi forgalmukat tiltották. Baló Györgyék 2009-ben készítettek műsort Dr. Lenkei Gábor vitaminbizniszéről. Bevizsgáltatták az egyik készítményét. A tisztiorvos, Molnár Kornélia a műsorban elmondta, hogy az ő méréseik szerint a készítményben lévő B és E vitamin hétszeresen lépte át az engedélyezettet, és ennek szerinte egészségkárosító hatása van."

2020. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
54%
Ennek a csávónak börtönben lenne a helye.
2020. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Valaki képes esetleg a kérdésre is válaszolni?
2020. júl. 22. 13:39
 4/58 anonim ***** válasza:
95%

Tesztelni kell. Ha nem érvényes a "kórokozó-elmélet" (bármi is legyen), akkor ha szeded Dr. Lenkei vitaminjait és váltasz egy nyelves csókot egy ebolás beteggel, nem lehet semmiféle bajod. Bevállalod?

Ezek után szerintem magad is tudsz válaszolni a kérdésedre, hogy számodra megdőlt-e?

Ha nem váltasz francia csókot egy ebolás beteggel, akkor a kérdésed provokáció, hiszen te magad sem hiszel benne.

Ha váltasz, akkor pedig tesztelhetjük az új elméletedet.

Melyik lesz?

2020. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 Wadmalac ***** válasza:
66%

"Valaki képes esetleg a kérdésre is válaszolni?"

Ha neked az nem válasz a kérdésedre, hogy kamu, akkor nem tudom, mi az.

2020. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 hollófernyiges ***** válasza:
72%
Ezt nem a kérdezőnek kell bevállalnia, hanem Lenkeinek. Vagy beszippant egy nagy adag Ebolát vagy megy a börtönbe rémhírterjesztésért (mert ha ez nem akadályozza a járvány elleni védekezést, akkor nem tudom mi).
2020. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

Nem a személyt kellene nézni, hanem amit mond.


4# Egy szóval sem mondtam, hogy helyes amit mond.

2020. júl. 22. 13:59
 8/58 Wadmalac ***** válasza:
78%

"Nem a személyt kellene nézni, hanem amit mond."

Ühüm. Hát ez marhára nem így működik szakmai téren.

Iratkozzál át a háziorvostól a hullamosóhoz, ha szépen beszél.

2020. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ebola legyen. Veszettség. Ha képes azt állítani, hogy egy egészséges embernek nem lesz baja holmi bacitól/vírustól, akkor szépen megoldjuk, hogy egy veszett állít pár harapást adjon neki és várjuk az eredményt.
2020. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
#8 Volt mikrobiológus kutatóorvos is.
2020. júl. 22. 14:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!