Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kaptam egy 15 ezer forintos...

NAGY VIKTOR kérdése:

Ha kaptam egy 15 ezer forintos csekket csehországban detox kezelésért egy kórháztól, akkor szerintetek befizessem?

Figyelt kérdés
Utol tudnak érni, ha nem fizetem be? Ha igen, hogyan?

#csekk #kórház #külföld #detox #detoxikáló #kórházi csekk #befizessem
2018. márc. 19. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne fizesd be, majd a bírsággal együtt, ami 3-4x annyi is simán lehet.
2018. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyan érnek utol? Pl. becsenget a rend buzgó őre hozzád. Nem ezzel kezdik, de hidd el, megtalálnak. Az összeg csak nőni tud, s nem marad piára. Ja bocs, arra mindig marad.
2018. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha most befizeted, mármint ha jogosan követelik. Fizetési meghagyást bocsáthatnak ki ellened, lehet belőle per vagy végrehajtási eljárás. Ha sokáig vársz, késedelmi kamatot, ügyvédi munkadíjat, eljárási díjakat is fizethetsz. Kis összeg, de lehet belőle sokkal nagyobb is.
2018. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha megkaptad a csekket, szerinted nem tudják már a lakcímedet?
2018. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csehországban is Forint van ?
2018. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha eszméletlenségig inni magad elég nagy Viktor voltál, akkor a következmények vállalásában is legyél az.
2018. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!