Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiszedni a...

Hogyan tudnám kiszedni a legjobban otthon a fülemből a zsírt?

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 13:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem tudod.
2020. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a patikában fülcseppet bele kell cseppemteni és beledugni egy vattapamacsot reggelre kifolyik. Mondaná a fül orr gégesz. Én fültisztító pálcikával szoktam :D
2020. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
45%

Sokan ebbe fülpuckában hisznek.

Pedig nem jó. A fül-or-gége szakorvosok is intenek a fülpucka használatától.

Szóval ne fülpuckázz!

2020. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
17%
Hajmosás után-és arra való a fülpálcika.
2020. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam is visszatérő probléma, mivel szűk a hallójáratom. Ha megteheted menj el egy fülészhez és kimossa neked. Max. 5 perc az egész. Segít, ha nem használsz fülpálcikát, mert az beljebb tolja csak a zsírdugót a füledben. Sokan a fülgyertyára esküsznek, bár azt ne csináld otthon egyedül. Vannak fülspray-k kifejezetten ilyen problémára, vagy ott a CUE fülcsepp is, amit kiadnak gyógyszertárban vény nélkül is. De ha egy eldobható kis fecskendőbe langyos vizet teszel szódabikarbónàval, és belecsepegteted a füledbe, az is feloldja.
2020. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%

Semmi bajod nem lesz a fülpálcikától. Ezer éve azt használja szinte mindenki. Inkább a most divatos és reklámozott spray-ktől dugul el. Nekünk meg ezt mondta a fül-orr-gégész is :)

Egyébként, aki hajlamos rá, annak mindig elfog dugulni a zsírtól időnként. Akkor meg fül-orr-gégészeten lehet kimosatni.

2020. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Tudod te hányszor toltam fel a fülpálcikával a zsírt még mélyebbre? Bajod ugyan nem lesz, de még nehezebb kimosni. No ezért nem szabad használni, már megtanultam.
2020. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
A fülpálcika beljebb tolja a füledben a zsírt, mélyen egészen a hallójáratig, amíg a sprayk feloldják, így kifolyik a füledből. A pálcika nem jó megoldás, az nem folyékony, így feloldani sem tudja a keletkezett dugót, csak beljebb nyomhatja.
2020. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%
7: mert azzal nem tologatni kell :D nem jól használod.
2020. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Sehogy! Fülészeten 2 perc alatt kimossák fájdalommentesen!
2020. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!