Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nektek mi hiányzik legjobban,...

Nektek mi hiányzik legjobban, amióta otthon kell maradnotok?

Figyelt kérdés
Nekem a friss pékáru. Betáraztam tartós kenyerekből, és igyekszem csak egy héten egyszer kimenni vásárolni, de elég sokmindent megadnék napi 1 friss, illatos kifliért.
2020. márc. 24. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem kell otthon maradnom. Az én életem nem fontos a kormánynak :(
2020. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
A munkatársaim. Egyedül én nekem kell itthon maradni, mert az asztmám miatt veszélyeztetett vagyok, ezért én itthonról dolgozom. De nagyon hiányzik, hogy beszélgessek velük, hogy társaságba legyek
2020. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nekem a konditerem. Nem vagyok "gyúrós" de nagyon jól esett elmenni esténként és a napközben felgyülemlett stresszt levezetni egy jó futással vagy kondizással.
2020. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem az angol tanfolyam, most csak itthon tudok tanulni és nem a megszokott csoportban.
2020. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért nem sütsz magadnak illatos kiflit?

[link]

[link]

[link]


stb. stb.

2020. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Leginkább azért, mert egyetlen kiló lisztet sem kaptam, mindet felvásárolták.
2020. márc. 24. 11:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Bakker, dugig vannak a boltok, liszttel IS! A húsospult csaknem kicsordult ma reggel fél 9-kor a Lidl-ben!
2020. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Más meg azért panaszkodik, mert TE a tartós kenyeret vásároltad fel előlük…..
2020. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A napi rutin, így totál értelmetlennek vélem az életemet, mondjuk amúgy is... Lekötöm magamat, de nem az igazi.
2020. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Lidl nincs közel hozzám. Itt Spar van, amiben másfél hete hiánycikk egy csomó minden. Vasárnap voltam, addigra a wc papírt, kristálycukrot és a száraztésztát feltöltötték, de sokminden nincs még mindig. Liszt és konzerv sem. Ha benéznék egy csomó helyre, valahol biztosan kapnék, de most éppen ez a kerülendő viselkedés.

Nem vásároltam fel senki elől a tartós kenyeret! Összesen 3 csomaggal vettem, azt is 2 külön vásárlás alkalmával.

2020. márc. 24. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!