Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tapasztalsz, az emberek...

Mit tapasztalsz, az emberek mekkora része visel maszkot a tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a környezetedben általánosságban mennyire hajlandóak az emberek felvenni a maszkot miközben busszal, vonattal, stb. utaznak.

2020. júl. 22. 17:41
A kérdező szavazást indított:
Az emberek döntő része visel maszkot.
Az emberek körülbelül fele visel maszkot.
Az emberek elenyésző része visel maszkot.
Általában senki sem visel maszkot.
33 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Az attól függ min. Metrón pl döntő része, vonaton alig valaki.
2020. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Gatyát is hordunk meg bugyit.
2020. júl. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hévvel utazom sokat, ott szinte senki, néha még az ellenőr sem, valószínűleg azért, mert nincs légkondi, az ablakok felét meg rendszerint nem lehet kinyitni, rosszak.

1-es villamoson többnyire hordják, de a 3-ason pl már max felén láttam, buszokon is kb ez az arány, amikkel járok.

A többség amúgy lehúzza az orráról, így meg semmit nem ér gyakorlatilag. Vagy szigorúan kéne ellenőrizni, büntetni, aki nem vagy szabálytalanul hordja, vagy hagyni az egészet a francba. Szerintem legalábbis.

2020. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Buszokon meg a 4-6 on rajtam kívül a ma mindenkin volt:D el is ult egy ferfi rosszalló pillantással mellőlem 😄 (majd beült egy ‘maszkos’ nő mellé, akinek a szája alá volt húzva a maszk😄)


Neha felfedezek egy-egy sorstársat, aki abbahagyta már ezt. A vonaton hétvégén viszont tényleg alig volt valakin. Furcsa logika...:D

2020. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!