Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Otthon, távmunkában dolgozók!...

Otthon, távmunkában dolgozók! Ti hogy viselitek a munkahely, a kollégák hiányát?

Figyelt kérdés
Nem panaszkodni jöttem, hanem a tapasztalataitokra vagyok kíváncsi. Jó állásom van, távmunkában dolgozom egy megbízható cégnél. Munkaszerződés van, a kifizetések is rendben vannak, szóval jogilag semmi probléma. De nem könnyű, hogy nincsenek munkatársak, nem különül el az otthon a munkahelytől... Elszigetelődik, elmagányosodik az ember. Egész nap nincs kihez szólni (heti 2-3 alkalommal kell bemennem a céghez, amikor a munkát leadom, akkor is összesen kb. 1 órára.) Hasonló cipőben járók! Mi a tapasztalataitok? Ti hogy viselitek? (Nem vagyok kíváncsi "az örülj, hogy van állásod" típusú válaszokra, mert megtapasztaltam már azt is, milyen munkanélkülinek lenni.) Előre is köszönöm.
2010. aug. 3. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól! Utálnék egy munkahelyen dolgozni, kollégákkal, stb. A suli bőven elég volt. Örülök ha egész nap nem szól hozzám senki, ismerőseimmel is inkább neten keresztül tartom a kapcsolatot.
2010. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló! Mióta dolgozol otthon?
2010. aug. 3. 13:13
 3/7 margoz ***** válasza:
Én szeretek itthon dolgozni,megy a rádió kellemes zene,néha egy jo film, a kollégákkal interneten beszélgetünk,idöként kimegyek a kertbe és pár percig játszom a kutyával.
2010. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokan marhára örülnének ha otthon dolgozhatnának egyedül, távol az emberektől....

Micsoda nagy problémád van.

2010. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hoppá, első vagyok, nem láttam hogy írtál azóta. :) Kb. Január óta egyébként. És még mindig nem hiányzik a munkahely. :)
2010. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 18.43-as Hozzászóló! Ne engem csesztessél már az egyéni sérelmeid és a saját frusztráltságod miatt! Kösz.

A többi Válaszolónak köszönöm.

2010. szept. 21. 05:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Azóta is otthonról tolod? Mik a tapasztalataid?

Én kb. fél éve csinálom aktívan, de már előtte is előfordult. Eleinte nagyon zavart hogy egész nap kussolok, de már kezdem megszokni.

2016. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!